Nemokamas informacijos telefonas: 8 800 22225

info@tikslangai.lt

Kaunas, Vilnius, Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys

Dar daugiau išskirtinių spalvų

Šylantys orai ir bundanti gamta dovanoja mums vis daugiau spalvų. Įkvėpti pavasario ir artėjančių šv. Velykų DOVANOJAME JUMS galimybę langų ir durų spalvą išsirinkti iš visiškai naujų, neseniai TIKS LANGAI spalvų paletę papildžiusių, spalvų. Tik iki šv. Velykų, 8-ių naujausių spalvų A+ ir/ar A++ klasės TIKS LANGAI langus ir duris galite įsigyti už standartinių spalvų gaminių kainą. Ne akcijos laikotarpiu šios spalvos yra daugiau nei 10 % brangesnės už standartines spalvų paletės spalvas.

Naujosios spalvos šiuo metu yra vienos MADINGIAUSIŲ EUROPOJE, o ąžuolo ir egzotinės medienos dangos idealiai atkartojančios natūralias medžio tekstūras, gali apgauti net ir labai įgudusio profesionalo akį. Tik dabar turite neįtikėtinai puikią galimybę SPECIAL, PREMIUM ar PREMIUM PLUS spalvų langus ir duris įsigyti už žemesnę kainą!

Kas gali pasinaudoti pasiūlymu?

  • Visi Lietuvos ir užsienio šalių piliečiai bei juridiniai asmenys (įmonės), statantys gyvenamosios paskirties pastatus.

Ko reikia, kad galėčiau pasinaudoti pasiūlymu?

Kada akcijos pasiūlymas negalioja?

  • Kai netenkinamos išvardintos sąlygos;
  • Kai pageidaujama įsigyti langus ir duris, kurių skirtingos pusės yra skirtingų spalvų;
  • Kai pageidaujama įsigyti PVC konstrukcijas su termoizoliacinėmis plokštėmis ar/ir dekoratyviais durų užpildais ar/ir neįstiklintas.