Namų bendrijoms

Prieš daugiau nei 40 metų pastatyti daugiabučiai gyvenamieji namai jau senai nebekvepia dažais ir naujumu – ne tik pasenęs stogas praleidžia lietaus vandenį, bet ir pro senus langus vėjas išpučia visą šilumą. Ekspertai tirdami namų šilumos pralaidumą pabrėžia, kad net 30-40% šilumos energijos išeina per langus. Todėl žiemą mokame tiek daug už šildymą, o gyvename vos šilčiau nei lauke.

Ką reikėtų daryti, kad Jūsų pinigai neišeitų vėjais? Stiklinkite balkonus ir keiskite senus medinius langus plastikiniais. Remiantis tyrimais nustatyta, kad naujų plastikinių langų termoizoliacinės savybės už senų medinių yra du ir net daugiau kartų geresnės. Vadinasi, Jūs sutaupysite iki 3 kartų daugiau pinigų už šildymą. Siekiant maksimaliai gero rezultato, pasikeisti langus ir įstiklinti balkoną turėtų visi namo gyventojai, tik tada bendra namo šiluma liks name.

„TIKS langai“ komanda daugiabučių namų savininkų bendrijoms gali pasiūlyti:

♦ Geriausiai techninius reikalavimus ir vartotojų lūkesčius atitinkančius plastikinius langus;
♦ Patikimą balkonų stiklinimą aliuminio ir plastikinėmis konstrukcijomis;
♦ Garantinį ir pogarantinį plastikinių langų ir aliuminių konstrukcijų aptarnavimą.

Mes suprantame, kad gyvenant daugiabučiuose namuose svarbu ne tik išsaugoti šilumą, bet ir sutaupyti pinigus, todėl patyrę „TIKS langų“ specialistai padės Jums surasti optimaliausią būdą, kaip gauti didžiausią naudą keičiantis langus ar stiklinant balkoną.

Daugelis daugiabučių namų gyventojų bendrijų jau džiaugiasi pasirinkę mus.

Dagiau informacijos – tel.: (8-37) 49 00 40 arba el. paštu info@aveplast.lt

Skaitykite plačiau

Langų montuotojams siūlome bendradarbiauti!

„TIKS langai” yra vienas iš didžiausių langų ir durų tiekimo tinklų Lietuvoje, savo produkciją gaminantis ir tiekiantis jau 25 metus. „TIKS langai” komanda – tai 150 gaminių kokybe ir klientų aptarnavimu besirūpinančių darbuotojų ir daugiau nei 11 įgaliotų atstovų ir partnerių daugelyje Lietuvos miestų.

Esate langų montuotojas ar darbų vadovas? Atsiųskite savo kontaktinius duomenis ir tapkite „TIKS langai” partneriu!

Partneriams, turintiems savo klientų ratą, sudarome palankias bendradarbiavimo sąlygas, o savo produkciją parduodame didmeninėmis kainomis.

Kviečiame bendradarbiauti!

Norintys pasiteirauti dėl sąlygų rašykite el. paštu: info@tikslangai.lt, arba skambinkite telefonu: (8-37) 49 00 40.

Skaitykite plačiau

Siūlome tapti mūsų pardavimų atstovais!

„TIKS langais“ sėkmingai prekiauja jau daugiau nei šešiasdešimt prekybos partnerių Lietuvoje bei Latvijoje. Tai vienas didžiausių langų gamintojų Lietuvoje, langus galintis pagaminti ypač greitai ir tuo išsiskiriantis iš kitų langų gamintojų.

Norite pradėti prekiauti „TIKS langais“?

Susisiekite su mumis ir mes pristatysime Jums palankias bendradarbiavimo sąlygas, bendrą „TIKS langų“ ir mūsų atstovų konkurencinį pranašumą ir atsakysime į rūpimus klausimus.

Skambinkite nemokamu tel. 8 800 22 225 arba užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Skaitykite plačiau

Statybų įmonėms siūlome bendradarbiauti!

Kas svarbiausia, statant namus ar kitus objektus?

Greitis – kad darbai būtų atlikti greitai, o visos statybinės medžiagos būtų pristatytos laiku. Laiko taupymas – kad darbų eiga vyktų pagal planą ir nereikėtų laukti vėluojančių tiekėjų.

Kai langų reikia greitai – „TIKS langai“ vieninteliai Lietuvoje langus Jums pagamins ir pristatys per 5-ias darbo dienas. „TIKS langai“ iš kitų langus gaminančių įmonių ir išsiskiria būtent tuo, kad langus pagamina itin greitai.

Susisiekite su mumis, susitarkite dėl užsakymo ir langai bus pristatyti būtent tada, kada Jums jų reikia.

„TIKS langų“ aliuminiai langai ir plastikiniai langai yra puikios kokybės.

Mes ne tik greitai gaminame langus, bet ir teikiame montavimo, garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas, atliekame projektavimo darbus.

Daugiau informacijos – tel. (8-37) 49 00 39 arba el. paštu info@aveplast.lt

Skaitykite plačiau