Solemlux ir TIKS langai akcija

Langai + dovana 200 € kuponas

Statotės naują namą ar rekonstruojate butą ir jums reikalingi nauji langai? Žinome, kiek pastangų pareikalauja naujo būsto įrengimas ar atnaujinimas. Pajuskite namų jaukumą iškart ne tik su naujais langais bet ir naujais bei stilingais langų uždengimais!

Įsigijus langus gaukite dovanų – 200 € vertės Solemlux kuponą langų uždengimams įsigyti!

Plataus langų uždengimų pasirinkimo ir didelių nuolaidų dėka, pas mūsų partnerius SOLEMLUX tikrai rasite tai, ko jums reikia. Roletus ar žaliuzes laisvai pritaikysite pagal langų išmatavimus, o medžiagų gausa savo spalvomis padės išsirinkti tokį variantą, kuris labiausiai tiks prie namų interjero.

Langų ir durų kainos skaičiuoklė

Planuojate statytis ar jau statotės namą? Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą langams ar durims įsigyti.

Akcijos sąlygos ir taisyklės

„TIKS langai“ klientams įsigijus langus, kurių vertė nemažiau nei 3000 EUR su PVM dovanojame 200 EUR vertės www.solemlux.lt dovanų kuponą, pasirinktiems langų uždengimams įsigyti.

Bendrosios nuostatos:

 1. Akcijoje gali dalyvauti visi „TIKS langai“ klientai, įvykdę dalyvavimo Akcijoje sąlygas.
 2. Akcijos galiojimo laikotarpis: 2023 lapkričio 13 – gruodžio 31 d. imtinai.
 3. Akcijos vieta: visi „TIKS langai“ prekybos salonai.

Sąlygos:

 1. Norėdami pasinaudoti pasiūlymu, dalyviai privalo atitikti visas šias sąlygas:
 •  pasiūlymo dalyviai tai fiziniai asmenys, perkantys bet kokius „TIKS langai“ langus, kurių vertė nemažiau nei 3000 EUR su PVM (į langų vertę neįtraukiamos paslaugos ir priedai);
 •  akcija vyksta nuo 2023 m. lapkričio 13 d. (pirmoji pasiūlymo diena) iki 2023 m. gruodžio 31 d. (paskutinė pasiūlymo diena);
 • pasiūlymo prizas – 200 EUR vertės www.SOLEMLUX.lt dovanų kuponas (nuolaidos kodas);
 • prizų skaičius – neribotas, iki kol baigsis pasiūlymas;
 • vienas dalyvis gali pasinaudoti pasiūlymu neribotą kiekį kartų.
 1. 200 EUR vertės SOLEMLUX dovanų kuponas (nuolaidos kodas) suteikiamas dalyviams, kurie atitinka visas išvardintas sąlygas.
 2. 200 EUR vertės dovanų kuponas bus nuolaidos kodas apsipirkti www.solemlux.lt e-parduotuvėje.
 3. Dovanų kuponu (nuolaidos kodu) galima pasinaudoti iki 2024 m. kovo 30 d.
 4. Ši akcija negalioja su kitais pasiūlymais.

Skundo teikimas:

Skundas dėl šios Akcijos turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus. Turi būti siunčiamas adresu info@tikslangai.lt

Kitos sąlygos:

Organizatorius pasilieka teisę vienašališkai keisti Akcijos taisykles. Apie pakeitimus iš anksto paskelbusi tuo pačiu būdu, kaip paskelbtos Akcijos taisyklės.

Bendrovė apie Akciją skelbia Bendrovės interneto svetainėje tikslangai.lt, socialiniame tinkle „Facebook“, „Instagram“ ir „TIKS langai“ prekybos salonuose.

Pasiūlymo iniciatorius: UAB „Aveplast“, www.tikslangai.lt, kontaktinis Telefono  Nr. 8 800 22225 el. paštas: info@tikslangai.lt

Kodėl klientai renkasi „TIKS langai”?

Savo produkciją gaminame Lietuvoje, Kauno rajone įsikūrusioje gamykloje.

Esame langų ekspertai, todėl visada patariame ir padedame priimti sprendimus.

Naudojame vokiškus Salamander Blue Evolution profilius plastiko gaminiams, belgiškus Reynaers profilius aliuminio gaminiams.

Siekdami užtikrinti gaminio funkcionalumą parenkame tik patikimą ir patikrintą furnitūrą bei apkaustus.

Perkame lietuviškus stiklo paketus, išsiskiriančius savo kokybe ir stiklo skaidrumu.

Suteikiame 5 metų garantiją gaminiams ir montavimo darbams.

Galime pasiūlyti pirkimo išsimokėtinai galimybę.

Klientų atsiliepimai apie TIKS langai

Liudmila Visockienė
5/5

Esame labai patenkinti tiek pačių langų kokybe, tiek ir personalo kompetentingumu. Vadybininkė puikiai patarė dėl pačių langų pasirinkimo, jų konstrukcijos, norimo mechanizmo. Tą pačią dieną gavome pasiūlymą! Atskiras ačiū langų matavimą atlikusiam meistrui. Tikrai aukštos klasės specialistas, puikiai rado kalbą su statybą atliekančiais meistrais. Langai įstatyti greitai ir atrodo nuostabiai!

Dalia Solominienė
5/5

Esame dėkingi už suteiktas paslaugas: kokybiškus ir šiltus plastikinius langus bei duris bei atliktais darbais. Nuoširdus ačiū vadybininkei ir darbus atlikusiems montuotojams. Šie žmonės puikiai išmano savo darbą ir įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti.

 

Giedrius
5/5

Tokio įsiklausymo į kliento lūkesčius, kaip pas jus, neteko sutikti. Greitai ir atsakingai atsakinėjote į techninius klausimus, atsižvelgėt į individualius reikalavimus, skambinot, teiravotės, derėjotės – t.y. darėte viską, kad pasijustume tikrai vertinamais ir svarbiais klientais. Tad mums tikrai nesunku buvo pasirinkti tą gamintoją, kuriam be sąžinės graužaties patikėjome išspręsti savo namo šiltumo, saugumo ir jaukumo klausimą.