Plastikinės durys – kokios rūšys ir kaip išsirinkti?

Durys yra neatsiejama kiekvieno būsto, komercinio ar visuomeninio pastato dalis. Nors kasdien jas sutinkame kiekviename žingsnyje, visgi išsirinkti gali būti kur kas sunkiau, nei iš pradžių galėjo pasirodyti. Priklausomai nuo to, kokios rūšies durų ieškoma – lauko, vidaus, balkono ar stumdomų, galima rinktis iš medinių, aliumininių, šarvuotų ir plastikinių. Žinoma, reikia atsižvelgti į tai, kad mediena turi savybę išsikraipyti ir ją sudėtinga prižiūrėti; aliuminis pasižymi kiek prastesnėmis izoliacinėmis savybės; šarvuotos durys tinkamos tik lauko durims, Plastikinės durysna, o plastikas populiarus visų minėtų durų tipų pasirinkimas.

Plastikinės durys yra ypač vertinamos individualių namų statytojų ir renovuotųjų, dėl savo stabilumo bei puikių šiluminių savybių. Be minėtų savybių, „TIKS langai“ gaminamos durys taip pat pasižymi ir aukščiausiais saugumo bei sandarumo parametrais. Vienas didžiausių plastikinių durų privalumų yra lengva priežiūra – jas ne tik lengva valyti, tačiau laikui bėgant nereikia dažyti. Plastikinės durys ne tik praktiškas, bet ir puikaus dizaino pasirinkimas. „TIKS langai“ savo klientams siūlo keturių tipų plastikines duris:

„TIKS langai“ lauko durys – tikra namo fasado puošmena. Plastikinės lauko durys gali būti skirtingų formų, spalvų ir saugumo lygių. Jos ne tik išsiskiria savo išvaizda bei puikiomis šiluminėmis savybėmis, bet ir tampa nemenka kliūtimi nekviestiems svečiams.

„TIKS langai“ vidaus durys pasižymi ilgaamžiškumu bei unikalumu. Dėl gamyboje naudojamos patikimos ir sustiprintos furnitūros vidaus durys yra itin patvarios ir funkcionalios. Jos mėgstamas pasirinkimas kuriant šiuolaikišką ir modernų interjerą, tačiau gali būti pritaikytos įvairiems namų interjero sprendimams išpildyti.

„TIKS langai“ stumdomos durys (portalai) pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, sandarumu bei saugumu. Pastaruoju metu stumdomos durys itin mėgstamos naujų namų statytojų, nes dėl didelių stiklo plokštumų į namus patenka daug natūralios šviesos, optiškai padidėja namų erdvė, suteikia galimybę atverti didelį įstiklintos erdvės plotą.

“TIKS langai” balkono durys funkcionalumo ir patvarumo derinys. Šioms durims būdinga lengvesnė, nei įprastoms durims, konstrukcija ir žemas slenkstis, kuris neapsunkina išėjimo į terasą.

Lauko, vidaus, stumdomos ir balkono durys – tai „TIKS langai” durų rinkinys, kuris Jūsų namuose gali sukurti Jūsų norimą interjerą bei eksterjerą!

Užsisakykite plastikines duris internetu arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225