Langų ir durų angų matavimas

    Teisingas langų ir durų angų matavimas lemia sėkmingą gaminių instaliavimą. Matuojant angas savarankiškai, gali pritrūkti žinių apie technines langų ypatybes, statikos parametrus ar langų montavimo būdus. „TIKS langai“ specialistas, atvykęs į objekto vietą, pamatuos angas, įvertins montavimo sudėtingumą ir pakonsultuos rūpimais klausimais.

    Kad viskas vyktų greičiau, pirminei pasiūlymo kainai sužinoti, siūlome pateikti preliminarius angų matmenis. Tai svarbu, kadangi matuotojo atvažiavimo metu imamas „TIKS langai“ nustatyto dydžio avansinis mokėjimas. Gaminių įsigijimo atveju ši suma yra išskaičiuojama iš galutinės pasiūlymo vertės, todėl galiausiai paslauga Jums nieko nekainuoja. Tačiau, kaip sužinoti, ar „TIKS langai“ pasiūlymas Jums tinkamas ir, kada išsikviesti matuotoją? Viskas labai paprasta:

 1. Pateikite „TIKS langai“ vadybininkui preliminarius (o jei turite – tikslius) matmenis. Tai padaryti galite trimis būdais:
  1. atsiuntę užklausą elektroninio pašto adresu info@aveplast.lt,
  2. paskambinę nemokamu telefono numeriu 8 800 22225 arba
  3. užpildę internetinėje svetainėje tikslangai.lt langų ir durų skaičiuoklę (https://www.tikslangai.lt/suzinokite-kaina/)
 2. „TIKS langai“ vadybininkas, remdamasis Jūsų atsiųstais matmenimis, paruoš Jums palankiausią pasiūlymą;
 3. Jei preliminarus paskaičiavimas Jums tinka ir nusprendžiate užsisakyti „TIKS langai“ gaminius, vadybininkas užregistruoja matavimo paslaugą ir į objekto vietą, atvyksta matuotojas, kuris tiksliai išmatuoja angas. Matuotojui atvykus yra imamas avansinis mokėjimas, kuris vėliau išskaičiuojamas iš galutinės pasiūlymo vertės.

    Tačiau net ir tuo atveju, jei gaminius nuspręsite įsigyti ne iš „TIKS langai“, vis tiek rekomenduojame pasinaudoti matuotojo paslauga. Matuojant langus ar duris savarankiškai, net ir dėl mažos paklaidos, vėliau pagaminti gaminiai gali netilpti į turimas angas. Esant per didelių gaminių atveju, gali tekti neplanuotai padidinti langų ir durų angas, arba esant per mažų gaminių atveju – jų montavimui gali tekti panaudoti daugiau montažinių putų nei numato standartas. Perteklinis montažinių putų panaudojimas gali tapti pagrindine langų angokraščių peršalimų priežastimi. Taip pat jei savarankiškai matuodami angas neatsižvelgsite į gaminių statikos parametrus, neabejotinai galite turėti nepatogumų su varstomomis ir slankiosiomis gaminių dalimis.

Išvenkite galimų problemų ateityje ir dėl gaminių matavimo kreipkitės į profesionalus!

    Pabrėžiame, kad langų ir durų angų matavimo paslauga taip pat yra būtina, jei norite, kad galiotų įmonės teikiamos garantijos. Su garantinėmis sąlygomis galite susipažinti visuose „TIKS langai“ prekybos salonuose arba paspaudę šią >>nuorodą<<.

Užsisakykite plastikinius langus arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Išsikviesti matuotoją galite užpildę žemiau esančią formą

  Vardas
  Miestas
  Adresas
  Telefono nr.:
  El. pašto adresas:
  Pastaba:
  Skaitykite plačiau

  Techninis aptarnavimas pogarantiniu laikotarpiu

  Negarantinis techninis aptarnavimas – paslauga, teikiama garantijoms pasibaigus. Pastebėjote langų ar durų gedimus po to, kai pasibaigė garantinis periodas? Būkite ramūs, padėsime atkurti Jūsų langų funkcionalumą itin palankiomis sąlygomis.

  Negarantinis techninis aptarnavimas yra mokama paslauga, kurios kaina nustatoma remiantis atstumu nuo miesto atstovybės iki objekto ir gaminių skaičiaus.

  Plastikinių langų ir durų garantinį laikotarpį statybos techniniai reglamentai numato 5 metus, tačiau neretai šie gaminiai tarnauja 10 metų ir ilgiau. Užtikrinkite langų ilgalaikį tarnavimą. Skaitykite Garantijos ir garantinio aptarnavimo sąlygos

  Iš pradžių menkais atrodantys langų gedimai vėliau gali pavirsti nepakenčiamomis problemomis. Negarantinis techninis aptarnavimas yra puikus būdas problemų išvengti, nes atvyksime iš anksto sutartu Jums patogiu metu ir pašalinsime gedimus. Nedelskite ir susisiekite su „TIKS langai“ specialistais.

  Užsisakykite plastikinius langus arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225.

  Skaitykite plačiau

  Garantinis remontas ir garantijų taikymas

  „TIKS langai“ gaminiams yra suteikiamos garantijos ir vykdomas garantinis remontas.

  Jeigu gaminiai buvo instaliuoti profesionalių „TIKS langai“ specialistų, garantiniu periodu gedimus, atsiradusius ne dėl vartotojo kaltės, pašalinsime NEMOKAMAI. „TIKS langų“ gaminiams teikiama 5 metų garantija. Šiuo laikotarpiu atliekamas garantinis remontas. Susipažinkite su garantinio aptarnavimo sąlygomis.

  Jeigu pažeidimai atsirado dėl netinkamo gaminių naudojimo, garantijos nėra suteikiamos ir garantinis remontas nevykdomas. Už atliekamus darbus mokamas nustatytas darbų atlikimo mokestis (žr. negarantinis techninis aptarnavimas).

  Užsisakykite plastikinius langus arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225.

  Skaitykite plačiau

  Langų techninė priežiūra

  Langų ir durų periodinė techninė priežiūraTechninė priežiūra – būdas užtikrinti nuolatinį gaminių funkcionavimą

  Įsigiję naujus langus, po kurio laiko pajutote, jog juos sunku varstyti? Pastebėjote, kad langai yra nusėdę, sunkiai veikia rankenos ar darinėjasi ne taip lengvai kaip anksčiau? O galbūt panašius požymius pastebite ir varstant duris? Neišsigąskite, taip atsitinka dėl nuolatinio jų naudojimo ir gaminiams reikalinga techninė priežiūra.

  Techninė priežiūra yra užsakoma „TIKS langai“ salonuose. Ši paslauga, jums garantuoja, kad atvykęs „TIKS langai” specialistas:
  ◆ patikrintų ir, jeigu reikia, sureguliuotų ir išvalytų langų apkaustus, suteptų juos specialia alyva;
  ◆ patikrintų ir, jeigu reikia, suteptų tarpines;
  ◆ išvalytų užsikimšusius langų ar durų vandens nutekėjimo kanalus.

  Techninė priežiūra reikalinga, kad plastikiniai langai ar durys būtų atstatomi į ankstesnę būseną. Techninę priežiūrą rekomenduojama atlikti kasmet.

  Taip pat, rekomenduojame perskaityti Langų ir durų techninės priežiūros taisyklės.

  Skaitykite plačiau

  Senų langų naudingas panaudojimas

  Seni langų rėmai ne tik bereikalingai apkrauna namų kiemą, bet ir sukelia pavojų susižeisti jums ar jūsų artimiesiems. „TIKS langai“ siūlo senų konstrukcijų išvežimą ir atliekų naudingą panaudojimą.

  Senų langų naudingas panaudojimas

  Senų gaminių išvežimas ir naudingas panaudojimas

  Didelių gabaritų (langai ir durys įeina į šią kategoriją) atliekomis draudžiama atsikratyti, išmetant jas į buitinių atliekų konteinerius. Tokie veiksmai sukelia ne tik didžiulį kaimynų bei aplinkinių nepasitenkinimą, bet už tai gresia ir numatytos baudos. Norint tinkamai atsikratyti senais nereikalingais langais ar durimis, juos privalote pristatyti į didelių gabaritų atliekų aikšteles.

  Keisdami senus langus į naujus, galite pasinaudoti papildoma paslauga ir komplikuotus senų langų išvežimo darbus patikėti „TIKS langai“ specialistams. Sutaupysite ir laiko, ir nereikalingų išlaidų.

  Būkite draugiški aplinkai ir atiduokite senus langus perdirbimui. Langų naudingas panaudojimas  leidžia mažiau teršti aplinką. Mes dirbame pagal aplinkos apsaugos ISO14001 sistemą.

  Užsisakykite plastikinius langus arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225.

  Skaitykite plačiau