PERKANTIEMS ≥ 9 LANGUS – trims langams stacionarius tinklelius nuo vabzdžių įsigykite TIK už 1 EUR!

2023 balandžio 17 – birželio 30 d. įsigiję 9 arba daugiau langų, dalyvaukite akcijoje ir trims varstomiems langams stacionarius tinklelius nuo vabzdžių įsigykite TIK už 1 EUR! Džiaukitės ramiomis vasaros naktimis prie atviro lango!

I Bendrosios nuostatos:

 1. Akcijoje gali dalyvauti visi UAB „TIKS langai“ klientai, įvykdę dalyvavimo Akcijoje sąlygas.
 2. Akcijos galiojimo laikotarpis: 2023 balandžio 17 – birželio 30 d. imtinai.
 3. Akcijos vieta: visi „TIKS langai“ prekybos salonai.

II Skundo teikimas:

 1. Skundas dėl šios Akcijos turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus. Turi būti siunčiamas adresu info@tikslangai.lt

III Kitos sąlygos:

 1. Organizatorius pasilieka teisę vienašališkai keisti Akcijos taisykles. Apie pakeitimus iš anksto paskelbusi tuo pačiu būdu, kaip paskelbtos Akcijos taisyklės.
 2. Bendrovė apie Akciją skelbia Bendrovės interneto svetainėje tikslangai.lt, socialiniame tinkle „Facebook“, „Instagram“, Power Hit Radio radijuje ir „TIKS langai“ prekybos salonuose.

 

 

Išsirinkite „TIKS langus“, užpildykite skaičiuoklės formą ir mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą. Jei dabar negalite skirti pinigų langų keitimui, tačiau vis tiek norite gyventi šiltai jau šią žiemą? „TIKS langus“ galite įsigyti išsimokėtinai ir šildymo sezoną pradėsite tinkamai jam pasiruošę. Daugiau apie „TIKS langų“ išsimokėjimo sąlygas sužinosite „TIKS langų“ prekybos salonuose ir kitose prekybos vietose, o taip pat paskambinę nemokamu telefonu (8-800) 222 25.  

Skaitykite plačiau

Langai išsimokėtinai BE PALŪKANŲ tik su 0,69% administraciniu mokesčiu mėnesiui

Atėjo laikas įsigyti taip reikalingus langus, duris ar balkono stiklinimą? Tačiau finansinė situacija šiuo metu verčia pataupyti? Ne bėda! Kartu su “Inbank” kviečiame norimus gaminius įsigyti išsimokėtinai BE PALŪKANŲ. Sudarius sutartį jums tereikės susimokėti mėnesinį 0,69 % sutarties administravimo mokestį.

Pasiūlymo sąlygos:

 • Išsirinkite norimus gaminius,
 • Džiaukitės gaminiais!

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur, kai sutartis sudaroma 12 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 0 %, mėnesinis sutarties mokestis – 0,69 %,  bendra mokėtina suma – 1082.80 Eur, mėnesio įmoka – 90.23 Eur. Mėnesiui pabrangsta 6,90 Eur.

Skaitykite plačiau

Pasiūlymai NT vystytojams ir renovuotojams

Nekilnojamojo turto vystytojams ir renovuotojams siūlome nuolatinį bendradarbiavimą ir „TIKS langai“ produkciją pirkti didmeninėmis kainomis.

Siūlome:

 1. Įsigykite langus ir duris be montavimo darbų ir pirkite juos didmenine kaina. Mūsų specialistai Jums suteiks techninę konsultaciją pardavimų vietoje (Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje) arba ryšio priemonėmis dėl optimaliausių langų ir durų konstrukcijų parinkimo.

Su verslo partneriais mielai dalinamės patirtimi, sukauptą per daugiau nei 27 veiklos metų. 

Lietuvos sveikatos universiteto vaistinÓ3  Lietuvos sveikatos universiteto vaistinÓ  Lietuvos draudimas1  DaugiabuÑiai Airijoje
Daugiau mūsų atliktų darbų žiūrėkite GALERIJOJE.

 —

Užsisakykite langus ir duris arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau

Pasiūlymai tautiečiams užsienyje

Lietuviams, gyvenantiems užsienyje, siūlome sklandų ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

 FIZINIAMS ASMENIMS

 • Jei esate privatus asmuo ir planuojate pradėti savo būsto statybą ar remontą, įsigykite UAB AVEPLAST langus ar duris. Garantuojame konkurencingas kainas, kokybišką produkciją bei patikimą jos supakavimą. Jums pageidaujant užsiimsime krovinio transportavimo į Jums reikalingą šalį organizavimu ar krovinio pristatymu iki durų. Ne paslaptis, kad Lietuvoje pagaminti langai ar durys savo kokybe nenusileidžia vakarietiškiems, o jų kaina yra keletą kartų žemesnė nei Vakarų Europos ar Skandinavijos šalyse net ir įvertinus transportavimo kaštus.
 • Jei esate verslus žmogus nuolat ieškantis papildomų pajamų gavimo būdų, tapkite UAB AVEPLAST produkcijos pardavimų agentu šalyje, kurioje gyvenate. Ne bėda jei neturite pakankamai žinių apie langus ar duris, nes esame pasirengę Jums visokeriopai padėti, jei tik turite noro ir „prekybininko geną“.

JURIDINIAMS ASMENIMS

 • Tapkime partneriais – sudarykime bendradarbiavimo sutartį ir tapkite UAB AVEPLAST įgaliotuoju atstovu užsienio šalyje.  Mes turime stiprią komandą, kuri 25-is metus užsiima įvairios paskirties pastatų langų, durų, fasadų, žiemos sodų ir kitokių atitvarų iš plastiko bei aliuminio projektavimu, gamyba ir įrengimu. Kviečiame pasinaudoti UAB AVEPLAST patirtimi, žiniomis, unikaliomis informacinėmis technologijomis ir visais kitais resursais, kad gautumėte didesnes pajamas įgyvendindami įvairaus sudėtingumo statybinius projektus ar vystydami prekybinę veiklą. Tapti UAB AVEPLAST įgaliotoju atstovu, tai beveik tas pats, kaip įsigyti lietuvišką gamyklą, skirtumas tik tame, kad nereikia nuolatos rūpintis gamybinių klausimų išsprendimu.

 KavinÓ ¾vedijoje   DaugiabuÑiai Airijoje  Gyvenamojo namo laiptiniÖ stiklinimas Danijoje

Daugiau mūsų atliktų darbų žiūrėkite GALERIJOJE.

Sužinokite, kiek jums kainuos langai ir durys – užpildykite langų ir durų skaičiuoklė
Užsisakykite langus ir duris arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau

Langų išpardavimas tiesiai iš sandėlio

Ieškote kokybiškų plastikinių langų ir durų? Nenorite ir neturite galimybės laukti ilgų gamybos terminų? Tuomet siūlome plastikinius langus ir duris rinktis iš mūsų sandėlyje esančių jau pagamintų gaminių.

Pasirinktus gaminius galite įsigyti su nuolaida net iki 70 %.

Kaip galima įsigyti?

1) Atsisiųskite išparduodamų langų sąrašą;

2) Išsirinkite Jums tinkančių matmenų plastikinį langą ar duris;

3) Užsisakykite plastikinius langus elektroniniu paštu info@aveplast.lt arba skambinkite dėl konsultacijos nemokamu telefonu 8 800 22 225.

Norime atkreipti dėmesį, kad išparduodamiems gaminiams garantija netaikoma.

Kreipkitės – su malonumu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Skaitykite plačiau