Spalvoti langai už baltų kainą

Rinkitės spalvotus langų savęs nevaržydami!

Dabar – ypatingas metas įsigyti svajonių langus su spalva, nes eksterjero langų spalvą galite rinktis iš STANDARD spalvų paletės, o mokėsite tik baltų langų kainą.

Norite dar daugiau? Pasirinkite bet kurią spalvą iš mūsų PREMIUM spalvų paletės ir mokėkite STANDARD spalvos kainą!

Specialus pasiūlymas galioja iki 2024 m. birželio 30 d.

I Bendrosios nuostatos:

  1. Akcijoje gali dalyvauti visi „TIKS langai“ klientai, įvykdę dalyvavimo Akcijoje sąlygas.

  2. Akcijos galiojimo laikotarpis: 2024 gegužės 22 – birželio 30 d. imtinai.

  3. Akcijos vieta: „TIKS langai“ prekybos salonai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

  4. Pasiūlymas galioja tik langams kurių rėmai iš išorės yra spalvoti, o iš vidaus balti.

II Skundo teikimas:

  1. Skundas dėl šios Akcijos turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus. Turi būti siunčiamas adresu info@tikslangai.lt

III Kitos sąlygos:

  1. Organizatorius pasilieka teisę vienašališkai keisti Akcijos taisykles. Apie pakeitimus iš anksto paskelbusi tuo pačiu būdu, kaip paskelbtos Akcijos taisyklės.

  2. Bendrovė apie Akciją skelbia Bendrovės interneto svetainėje tikslangai.lt, socialiniame tinkle „Facebook“, „Instagram“, ir „TIKS langai“ prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

 

Skaitykite plačiau

Pasiūlymai NT vystytojams ir renovuotojams

Su verslo partneriais mielai dalinamės patirtimi, sukauptą per daugiau nei 28 veiklos metų. Nekilnojamojo turto vystytojams ir renovuotojams siūlome nuolatinį bendradarbiavimą ir „TIKS langai“ produkciją pirkti didmeninėmis kainomis.

Įsigykite langus ir duris be montavimo darbų ir pirkite juos didmenine kaina. Mūsų specialistai Jums suteiks techninę konsultaciją pardavimų vietoje (Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje) arba ryšio priemonėmis dėl optimaliausių langų ir durų konstrukcijų parinkimo.

Lietuvos sveikatos universiteto vaistinÓ3  Lietuvos sveikatos universiteto vaistinÓ  Lietuvos draudimas1  DaugiabuÑiai Airijoje
Daugiau mūsų atliktų darbų žiūrėkite GALERIJOJE.

Užsisakykite langus ir duris arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau

Pasiūlymai tautiečiams užsienyje

Lietuviams, gyvenantiems užsienyje, siūlome sklandų ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

 FIZINIAMS ASMENIMS

  • Jei esate privatus asmuo ir planuojate pradėti savo būsto statybą ar remontą, įsigykite UAB AVEPLAST langus ar duris. Garantuojame konkurencingas kainas, kokybišką produkciją bei patikimą jos supakavimą. Jums pageidaujant užsiimsime krovinio transportavimo į Jums reikalingą šalį organizavimu ar krovinio pristatymu iki durų. Ne paslaptis, kad Lietuvoje pagaminti langai ar durys savo kokybe nenusileidžia vakarietiškiems, o jų kaina yra keletą kartų žemesnė nei Vakarų Europos ar Skandinavijos šalyse net ir įvertinus transportavimo kaštus.
  • Jei esate verslus žmogus nuolat ieškantis papildomų pajamų gavimo būdų, tapkite UAB AVEPLAST produkcijos pardavimų agentu šalyje, kurioje gyvenate. Ne bėda jei neturite pakankamai žinių apie langus ar duris, nes esame pasirengę Jums visokeriopai padėti, jei tik turite noro ir „prekybininko geną“.

JURIDINIAMS ASMENIMS

  • Tapkime partneriais – sudarykime bendradarbiavimo sutartį ir tapkite UAB AVEPLAST įgaliotuoju atstovu užsienio šalyje.  Mes turime stiprią komandą, kuri 25-is metus užsiima įvairios paskirties pastatų langų, durų, fasadų, žiemos sodų ir kitokių atitvarų iš plastiko bei aliuminio projektavimu, gamyba ir įrengimu. Kviečiame pasinaudoti UAB AVEPLAST patirtimi, žiniomis, unikaliomis informacinėmis technologijomis ir visais kitais resursais, kad gautumėte didesnes pajamas įgyvendindami įvairaus sudėtingumo statybinius projektus ar vystydami prekybinę veiklą. Tapti UAB AVEPLAST įgaliotoju atstovu, tai beveik tas pats, kaip įsigyti lietuvišką gamyklą, skirtumas tik tame, kad nereikia nuolatos rūpintis gamybinių klausimų išsprendimu.

  Atlikti mūsų darbai – GALERIJOJE.


Užsisakykite langus ir duris arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau

Langų išpardavimas tiesiai iš sandėlio

Ieškote kokybiškų plastikinių langų ir durų? Nenorite ir neturite galimybės laukti ilgų gamybos terminų? Tuomet siūlome plastikinius langus ir duris rinktis iš mūsų sandėlyje esančių jau pagamintų gaminių.

Pasirinktus gaminius galite įsigyti su nuolaida net iki 70 %.

Kaip galima įsigyti?

1) Atsisiųskite išparduodamų langų sąrašą;

2) Išsirinkite Jums tinkančių matmenų plastikinį langą ar duris;

3) Užsisakykite plastikinius langus elektroniniu paštu info@aveplast.lt arba skambinkite dėl konsultacijos nemokamu telefonu 8 800 22 225.

Norime atkreipti dėmesį, kad išparduodamiems gaminiams garantija netaikoma.

Kreipkitės – su malonumu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Skaitykite plačiau