Atnaujintos klientų aptarnavimo taisyklės ir rekomendacijos

KLIENTŲ APTARNAVIMO TAISYKLĖS KARANTINO (EKSTREMALIOS SITUACIJOS) METU

Galioja iki karantino ir/arba ekstremalios situacijos pabaigos.

Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu dėl Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo, UAB AVEPLAST (TIKS LANGAI) tęsia savo veiklą. Dirbdami pagal SAM nustatytas darbo saugos ir higienos reikalavimus bei siekdami užtikrinti Klientų ir darbuotojų saugumą, karantino (ekstremalios situacijos) metu nustatome šias darbo ir Klientų aptarnavimo taisykles:

 1. VIZITUI BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.

Registruotis galite tel. 8 800 22225, arba el. paštu info@tikslangai.lt  arba:

Kauno m. pardavimų salone: info@tikslangai.lt, tel. (8-37) 46 00 39, (8-37) 46 00 40;
Klaipėdos m. pardavimų salone: el. p. klaipeda@tikslangai.lt, tel. +370 685 34 169;
Panevėžio m. pardavimų salone: panevezys@tikslangai.lt, tel. (8-45) 43 02 83;
Šiaulių pardavimo salone: el. p. siauliai@tikslangai.lt, tel. +370 652 14 313;
Vilniaus m. pardavimų salone: el. p. vilnius@tikslangai.lt, tel. (8-5) 233 08 85;

 1. Aptarnausime tuos Klientus, kurie:
 • neturėjo kontakto su sergančiais COVID-19 virusu ir nebuvo aplinkose, kurios yra patvirtintos kaip galimos COVID-19 viruso židiniai;
 • neturi peršalimo ir kitų COVID-19 virusui būdingų simptomų;
 • turi galiojantį Galimybių pasą, arba neigiamą COVID-19 tyrimo testą (ne senesnį nei 7-10 dienų);
 • kuriems šiuo metu netaikoma saviizoliacija.
 1. Į TIKS LANGAI pardavimų saloną vienu metu priimsime tik po vieną asmenį.
 2. Rekomenduojame atsiskaityti bankiniu pavedimu.
 3. Aptarnaujančio personalo ir Klientų apsaugos užtikrinimas:
 • Atvykus būtina dezinfekuoti rankas;
 • Apsaugines priemones privaloma taisyklingai dėvėti viso apsilankymo metu;
 • Privaloma laikytis saugaus atstumo, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo;
 1. Aptarnaujantis personalas, turintis tiesioginį kontaktą su Klientu, privalo:
 • Palaikyti tinkamą patalpų higieninę būklę siekiant maksimaliai sumažinti virusų ir ligų plitimo galimybę, užtikrinti Klientų ir darbuotojų saugumą;
 • Pateikti saugos klausimus besiregistruojančiam apsilankymui TIKS LANGAI skyriuje asmeniui;
 • Atvykus Klientui visada dėvėti apsaugos priemones – burną ir nosį pilnai uždengiančią kaukę/respiratorių, arba veidą uždengiantį skydą;
 • Po kiekvieno Kliento vizito dezinfekuoti rankas, darbastalių paviršius, rankenas, ar įrangą naudotą atsiskaitymui už paslaugas. 
 1. Dėl planuojamo užsakymo atsiėmimo (atkrovimo laiko) iš įmonės Gamyklos (adresu Kertupio g. 59, Neveronys, Kauno raj.) privaloma informuoti įmonės Logistikos skyrių ne vėliau kaip 1 d. d. iki atvykimo, telefonu +370 656 82516 arba el. paštu logistika@aveplast.lt. Darbo laikas: I-V 7.30 – 15.00 (pietų pertrauka 11.30 – 12.15). Užsakymo atsiėmimo/apmokėjimo metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę / respiratorių / veidą dengiantį skydą, laikytis saugaus atstumo bei laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
 2. Užsakymų atsiėmimo sąlygos iš TIKS LANGAI pardavimo salonų / sandėlių derinamos atskirai su sutartį – užsakymą sudariusiu vadybininku. Užsakymo atsiėmimo/apmokėjimo metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę / respiratorių / veidą dengiantį skydą, laikytis saugaus atstumo bei laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
 3. Klientui atsisakius pateikti atsakymus, karščiuojant, esant akivaizdiems peršalimo simptomams, nesilaikant elementarių higienos normų ar nesilaikant šių taisyklių, TIKS LANGAI pasilieka teisę šio Kliento neaptarnauti.

 

KLIENTŲ APTARNAVIMO OBJEKTUOSE TAISYKLĖS KARANTINO (EKSTREMALIOS SITUACIJOS) METU

Galioja iki karantino ir/arba ekstremalios situacijos pabaigos.

Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu dėl Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo, UAB AVEPLAST (TIKS LANGAI) tęsia savo veiklą. Dirbdami pagal SAM nustatytas darbo saugos ir higienos reikalavimus bei siekdami užtikrinti Klientų ir darbuotojų saugumą, karantino (ekstremalios situacijos) metu nustatome šias darbo ir Klientų aptarnavimo taisykles:

 1. Rekomenduojame už paslaugas atsiskaityti bankiniu pavedimu.
 2. Smulkaus remonto atveju aptarnausime tuos Klientus, kurie:
 • turi galiojantį Galimybių pasą, arba:
 • su Klientu išlaikant ne ilgesnį nei 15 min tiesioginį kontaktą, kai:
  • Klientas neturėjo kontakto su sergančiais COVID-19 virusu ir nebuvo aplinkose, kurios yra patvirtintos kaip galimos COVID-19 viruso židiniai;
  • neturi peršalimo ir kitų COVID-19 virusui būdingų simptomų;
  • turi neigiamą COVID-19 tyrimo testą (ne senesnį nei 7-10 dienų);
  • kuriems šiuo metu netaikoma saviizoliacija.
 1. Statybų aikštelėje dirbančio, konstrukcijas matuojančio ar montuojančio aptarnaujančio personalo ir Klientų apsaugos užtikrinimas:
  1. Būtina periodiškai dezinfekuoti ir plauti rankas;
  2. Apsaugines priemones privaloma taisyklingai dėvėti viso darbo metu;
  3. Objekte būtina laikytis SAM nustatyto saugaus atstumo (patalpų viduje – 2 m.)
  4. Privaloma laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo;
 2. Aptarnaujantis personalas, turintis tiesioginį kontaktą su Klientu, privalo:
  1. Smulkaus remonto atveju Klientui pateikti saugos klausimus;
  2. Atvykus į objektą visada dėvėti apsaugos priemones – burną ir nosį pilnai uždengiančią kaukę/respiratorių, arba veidą uždengiantį skydą;
  3. Po kiekvieno vizito dezinfekuoti rankas;
  4. Smulkaus remonto atveju klientui nepateikus Galimybių paso – tiesioginį kontaktą išlaikyti ne ilgesnį nei 15 min.
 3. Klientui atsisakius pateikti atsakymus, karščiuojant, esant akivaizdiems peršalimo simptomams, nesilaikant elementarių higienos normų ar nesilaikant šių taisyklių, TIKS LANGAI pasilieka teisę šio Kliento neaptarnauti.
Skaitykite plačiau

Stiklų skilimą sąlygojančios priežastys. Stiklo paketų vizualinės kokybės vertinimas

Stiklų skilimą sąlygojančios priežastys. Stiklo paketų vizualinės kokybės vertinimas

Vienas iš būdų užtikrinti TIKS LANGAI (UAB AVEPLAST) langų ir durų kokybę yra senai rinkoje veikiančių ir kokybe garsėjančių Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos kompanijų medžiagų, detalių bei kitų komponentų naudojimas.

Langų ir durų įstiklinimas yra vienas pagrindinių gaminių komponentų, todėl pravartu žinoti:

– kaip ir kokiais būdais yra vertinama įstiklinimo elementų kokybė -> STIKLO ELEMENTŲ KOKYBĖ

– dėl kokių priežasčių gali suskilti stiklas ir kaip atpažinti stiklo skilimą sąlygojusias priežastis -> STIKLO PAKETŲ TRŪKIAI.

Sužinokite, kiek jums kainuos plastikiniai langai – užpildykite langų ir durų skaičiuoklė

Užsisakykite plastikinius langus arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau Skaitykite plačiau

Terminų žodynėlis

Plastikiniai ir aliuminiai langai yra gaminami iš daugelio detalių, todėl „TIKS langai“ kolektyvas, siekdamas klientams kuo aiškiau paaiškinti langų ir durų komplektaciją, parengė svarbiausių sąvokų apibrėžimus. Tikimės, jog sąvokų apibrėžimas padės lengviau išsirinkti tinkamiausius langus ir duris.

A

Aliuminis (ALU) – tai medžiaga, kuri langų ir durų gamyboje yra pripažinta ir vertinama dėl savo išskirtinių savybių: tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Šiuolaikinės aliuminio konstrukcijos pasižymi efektyviu energijos naudojimu, saugumu, aukštu šviesos pralaidumu, patogumu naudoti. Iš aliuminio galima pagaminti įvairių formų ir didelių matmenų langus bei duris. Sužinokite daugiau apie aliuminio konstrukcijas.

Apkaustai (furnitūra) – tai jungiamosios ir dekoratyvinės detalės, padedančios langams tinkamai funkcionuoti. Apkaustų detalėmis galima vadinti spynas, rankenas, lankstus, sąvaržas ir kitus varstymo mechanizmus.
„TIKS languose“ Jūs galite rinktis iš kelių kaustymo būdų:
1) Standartinis lango kaustymas – Standartiniai lango apkaustai
2) Padidinto saugumo kaustymas – Tai apkaustai su apatinio kampo priešįsilaužimine apsauga (rankenos pusėje) ir varčios sukėlėju “Roll-Royce.
3) Saugaus lango kaustymas – Apkaustai kurių pagalba yra apsaugoti visi lango kampai nuo staigaus įsilaužimo, saugi rakinama rankena, bei apsauga nuo rankenos pragręžimo.

Argono dujos – tai aplinkai nekenksmingos dujos, dėl prarandamos šilumos nuostolių mažinimo puikiai tinkančios užpildyti stiklo paketuose esančius tarpus. Argono dujos retai reaguoja su kitais cheminiais elementais, todėl yra saugios naudoti. „TIKS langai“ visus langus ir duris gamina, naudodami stiklo paketus užpildytus argono dujomis.

Armatūra – tai cinkuoto plieno strypai, dedami į plastikinio profilio vidų. Armatūra sustiprina masyvią konstrukciją, išlaikydama nekintantį lango stovį ir atsparumą deformacijai. Armatūros tvirtumas priklauso nuo strypo storio ir formos.

D

Dekoratyvinės juostelės – tai juostelės, kurios gali būti įrengiamos įstiklinimo išorėje, arba stiklo paketo viduje. Pagrindinė jų paskirtis yra vizualiai padalinti plastikinį langą į mažesnes dalis nepjaustant stiklo ir suteikti plastikiniams langams daugiau klasikinės išvaizdos. Dekoratyvinės juostelės gali būti ne vien baltos, bet kitų spalvų (atsižvelgiant į užsakomo gaminio spalvą).

Vidinė garo juosta – garui nepralaidi langų montavimo juosta, apsauganti izoliacinį sluoksnį nuo pastato viduje esančių garų, susidarančių dėl drėgmės ir šilumos sąveikos pastato viduje. Montavimo metu naudojama ne vien difuzinė, bet ir hermetinė juosta.

E

Energinis efektyvumas – tai rodiklis, į kurį „TIKS langai“ rekomenduoja atsižvelgti, renkantis langus ir duris. Energinis efektyvumas yra išreiškiamas šilumos perdavimo koeficientu (Uw). Langų ir durų energinis efektyvumas yra reitinguojamas energinio efektyvumo klasių skalėje. Prasčiausių savybių langai, kurių Uw yra 1,5 W/m2K ir didesnis, yra priskiriami G klasei, o energetiškai efektyviausi langai, kurių Uw yra iki 0,7 W/m2K, yra priskiriami A++ klasei. Skaitykite daugiau apie energinį efektyvumą.

G

Garso izoliacija – tai rodiklis, rodantis garso stiprumo skirtumą tarp aplinkų (išorinės ir patalpos viduje), kurios yra perskiriamos langu. Garso izoliacija yra matuojama decibelais (dB).

H

Išorinė difuzinė juosta – tai garui pralaidi langų montavimo juosta, kuri apsaugo izoliacinį sluoksnį nuo kritulių, nepalankios temperatūros, ultravioletinių (UV) spindulių ir vėjo. Montavimo metu naudojant išorinę difuzinę juostą užtikrinama, kad vandens garai iš montažinės siūlės išgaruos.

I

Izoliuojančios putos – tai langų ir durų montavimo metu naudojamos putos, skirtos izoliuoti patalpas nuo išorėje susidariusių neigiamų aplinkos veiksnių. Klaidingai sumontavus langą dažnai atsiranda šalčio tiltas , kurio vietoje gali atsirasti drėgmė ir pelėsis sienoje prie lango rėmo.

K

Kameros – tai profilio vidaus suskaidymas į mažesnius plotus, siekiant sukurti kuo didesnius barjerus šaltam orui patekti į kambario vidų. Standartiškai profilio kamerų skaičius svyruoja nuo 5 iki 7 kamerų.

L

Langas – pastato elementas, atskiriantis patalpas nuo išorės arba kitų patalpų, sudarytas iš nejudančio ir judančio(ių) rėmo(ų) bei šviesai laidžios dalies(ių).

M

Mikroventiliacija – tai patalpos vėdinimo būdas, kai nustačius lango arba balkono durų rankeną į reikiamą padėtį, yra atveriamas nedidelis tarpas tarp staktos ir varčios. Languose naudojama mikroventiliacija užtikrina, kad plastikiniai langai bus pakankamai sandarūs, bet tuo pačiu įleis nedidelį oro srautą, būtiną sveikam mikroklimatui patalpoje palaikyti. Mikroventiliacijos tipai yra keli: paprasta mikroventiliacija arba laipsninė mikroventiliacija. Paprasta mikroventiliacija turi vieną tarpo tarp staktos ir varčios dydį, o laipsninė mikroventiliacija leidžia tarpą tarp staktos ir varčios reguliuoti netgi keturiomis padėtimis.

P

Plastikas (PVC) – tai medžiaga iš kurios gaminami plastikiniai langai. Plastikių profilių savybės priklauso nuo naudojamo plastiko savybių.

Profilis – tai viena iš pagrindinių langų ir durų sudedamųjų dalių, užtikrinančių langų ir durų kokybę. Nuo medžiagos, iš kurios profilis yra gaminamas, priklauso langų ir durų energinis efektyvumas, šilumos laidumas, sandarumas, tvirumas ir kitos savybės. „TIKS langai“ siūlo plastikinius ir aliuminius profilius, nes jie pasižymi aukštu energiniu efektyvumu, sandarumu, tvirtumu, saugumu, patogiu naudojimu bei galimybe pagaminti įvairių formų ir matmenų langus bei duris. Dėl išsamesnės informacijos apie profilius, kreipkitės į „TIKS langai‘ atstovybę Jūsų mieste.

R

Rasojimas (vandens kondensacija) – ant vidinio (patalpose) arba išorinio stiklo paketo paviršiaus gali susidaręs kondensatas.
Kondensatas ant stiklo paviršiaus patalpos viduje dažniausiai susidaro dėl atitinkamos drėgmės, oro cirkuliacijos bei temperatūros viduje ir išorėje skirtumo. Norint, kad plastikiniai langai nerasotų būtina gerai ir dažnai vėdinti patalpas. Dažniausiai rasojimas atsiranda aktyviai naudojamose patalpose (virtuvėje, vonios kambaryje, miegamajame). Taip pat, ši problema ypač dažnai atsiranda ten, kur seni, nesandarūs langai buvo pakeisti naujais, sandaresniais.
Esant ypač gerai stiklo paketo šiluminei izoliacijai, didelei oro drėgmei ir oro temperatūrai aukštesnei už stiklo paviršiaus temperatūrą, drėgmė gali laikinai kondensuotis ant išorinio stiklo paviršiaus. Šis reiškinys pastebimas visų pirma rytais esant labai geram stiklo paketo U [W/m2K] koeficientui. Apskritai, galima teigti, jog šis reiškinys liudija aukštą stiklo paketų kokybę. Tai nėra laikoma langų defektu.

S

Selektyvinis stiklas – tai stiklas dažniausiai panašus į skaidrų stiklą, tačiau turintis apytikriai du kartus geresnes šilumos izoliavimo savybes. Selektyvinis ir skaidrus stiklas turi nedidelį kainų skirtumą. Jau įprasta, kad visi „TIKS langai“ stiklo paketai turi vieną arba du selektyvinius stiklus, jei klientas nepageidauja kitokių stiklų.

Slenkstis – tai apatinė, horizontali nejudančio durų rėmo dalis, skirta durų eksploatacinių savybių užtikrinimui.

Stakta – tai nejudantis lango rėmas, įrėminantis varstomąją(sias) lango dalį(is) arba šviesai laidžią(as) lango dalį(is).

Stiklo paketas – tai dviejų arba trijų stiklų rinkinys, reikalingas tam tikroms lango arba durų savybėms užtikrinti. Parinkus reikiamą stiklo paketą, galima pasiekti aukštą garso izoliacijos, energinio efektyvumo, saugumo lygį. Atsižvelgiant į klientų estetinius reikalavimus „TIKS langai“ siūlo stiklo paketus raštuotus, tonuotus, reflektinius, grūdintus, selektyvinius stiklus.

Stiklajuostė – tai lango arba durų sudėtinė dalis, kuri prispaudžia stiklo paketą arba termoplokštę. Stiklajuostės atlieka ne vien prispaudimo ir sutvirtinimo funkciją, bet ir papuošia lango ar durų rėmus. „TIKS langai“ turi platų plastikinių langų modelių su skirtingomis stiklajuostėmis pasirinkimą.

Stiklo paketo rėmelis – tai rėmelis įtvirtintas tarp stiklų visu stiklo paketo perimetru. Stiklo paketo rėmelis gali būti aliuminis ir plastikinis. Norint pasiekti geresnę šilumos izoliaciją ir sumažinti rasojimą stiklo paketo pakraščiuose šaltuoju metų laiku, naudojamas plastikinis stiklo paketo rėmelis.

Š

Šalčio tiltas – tai šalčio pratekėjimas iš išorinės aplinkos į patalpos vidų, atsiradęs dėl netinkamo langų ar durų sumontavimo. Šalčio tiltas gali sąlygoti tokias problemas kaip rasojimas, apledėjimas, pelėsis sienoje.

T

Tarpinė – tai elastinga juosta detalė, skirta užsandarinti lango ir/ar durų vietas, pro kurias gali patekti vanduo, vėjas bei šaltis. Tai būtina lango detalė, norint pasiekti kuo aukštesnės klasės energinį efektyvumą bei sandarumą.

Tarpiklis – tai įvairios paskirties lango ir/ar durų konstrukcijos elementas, dedamas į tarpą tarp dviejų staktų arba atskirų lango ir/ar durų dalių (pvz.: tarp stiklo paketo ir varčios, tarp slenksčio ir staktos ir pan.), bei skirtas langų ir/arba durų eksploatacinių savybių užtikrinimui arba pagerinimui.

U

Užpildas – tai šviesai nelaidi arba dalinai laidi plokštė, įdedama ir/arba priklijuojama langų ir/arba durų varstomuose ir/arba nevarstomuose rėmuose, bei skirta jų eksploatacinių savybių užtikrinimui ir/arba vizualinių sprendinių realizavimui.

V

Varčia – judantis (varstomas) lango ar durų rėmas, įrėminantis šviesai laidžią arba nelaidžią lango ar durų dalį (užpildą), skirtas praėjimui ir/arba patalpų vėdinimui. Gaminant langus ar duris egzistuoja tam tikri varčios dydžio ir formų apribojimai, todėl kiekvienas atvejis yra individualus ir patariama konsultuotis su “TIKS langai” specialistais.

Vitrina – nevarstomas langas, neturintis varstomų rėmų, ir/arba atitvara, sudaryta iš keletos langų ir/arba durų.

Vyriai (lankstai) – detalės kurių pagalba yra atidaroma varčia nuo rėmo.

Vėdinimas – tai plastikinių ir aliuminių konstrukcijų funkcija, užtikrinanti gerą mikroklimatą namuose ar kitoje patalpoje. Nevėdinamuose kambariuose dažnai būna slogus oras ir kaupiasi drėgmė. Drėgmės sankaupos yra puiki terpė augti mikrokenkėjams, kurie vėliau gali sukelti alergijas ar netgi ligas. Efektyvų vėdinimą gali užtikrinti languose įrengta mikroventiliacija arba orlaidės.

Skaitykite plačiau

Langai ir plastikinių profilių skirtumai

Tęsiame savo misiją padėti Jums tinkamai pasirinkti plastikinius langus savo būstui. Langų ir durų gamybai naudojamos skirtingų gamintojų profilių sistemos, kurios iš esmės skiriasi profilių skerspjūvių pločiu, armavimu, vidine struktūra, sandarinimo būdu, paviršiumi, estetine išvaizda bei funkcinėmis galimybėmis. Apie kiekvieną papasakosime plačiau.

Langai ir plastikinių profilių skirtumai

◆Profilių skerspjūvio pločiu (storiu). Šiuo metu naudojamus PVC profilius reikėtų skirstyti į „60mm“ ir „70mm“ bei „80mm“, „90mm“ ir net „100mm“storio klases. Kuo profilių storis klasė aukštesnė, tuo geresnės langų eksploatacinės savybės. Šiuo metu dažniausiai naudojami „70mm“ storio klasės profiliai, tačiau griežtėjant statybų norminiams reikalavimams vis dažniau naudojami ir storesnieji, pasižymintys dar geresnėmis savybėmis.

◆Armatūra (furnitūra). Šiuo metu labiausiai paplitęs PVC profilių sustiprinimas cinkuoto plieno armatūra. Mechaninis armatūros tvirtumas priklauso nuo jos formos, gabaritų ir storio, tačiau gerinant langų izoliacines savybes vengiama uždaro kontūro (kvadratinės) metalo armatūros naudojimo.

◆Vidine struktūra. Šuo metu rinkoje dažniausiai sutinkami langai pagaminti iš 4-6 kamerų profilių. Pažymime tai, kad vidinės kameros skaičiuojamos profilių skerspjūvio plotyje, tačiau jų skaičius anaiptol nėra pagrindinis faktorius nulemiantis šiuolaikinių langų izoliacines savybes. Šiuolaikinių langų rėmų savybes daug labiau įtakoja jų storis bei armavimo būdas.

◆Sandarinimo būdu. Dabartiniu metu dažniausiai gaminami PVC langai su dviem sandarinimo tarpinėmis. Ekstremaliose eksploatacinėse sąlygose (pajūryje, aukštumose ir pan.) rekomenduotina naudoti vidinio sandarinimo PVC langų profilių sistemas, turinčias trečiąją vidinę tarpinę. Mažiausiai pažeidžiamos ir lengviausiai prižiūrimos yra vidinio sandarinimo profilių sistemos, kurių vidinė tarpinė yra įrengta ne staktoje, o varčioje.

◆Paviršiaus kokybe. Skirtingų gamintojų PVC profiliai pasižymi ne tik skirtingu baltumo laipsniu, bet ir skirtingu paviršiaus šiurkštumu. Mažiausiai teplūs ir lengviausiai prižiūrimi yra ne matiniai, o blizgūs langų profiliai.

Estetinė išvaizda. Rinkoje sutinkami įvairaus dizaino langų ir durų profiliai, kadangi kiekvienas langų naudotojas turi savitus reikalavimus langų rėmų formoms. Pasirenkant langų rėmų formą reiktų įvertinti, kad jie bus eksploatuojami ilgus metus.

◆Funkcinėmis galimybėmis. Anaiptol ne visos PVC langų profilių sistemos gali patenkinti įvairialypius vartotojų poreikius, susijusius su langų ar durų varstymo būdais, gabaritais ar saugumu. Visuomet pravartu pasirinkti langus ir duris iš senai rinkoje žinomų ir išvystytų profilių sistemų, nes niekada nežinia ko gali prireikti rytoj.

„TIKS langai“ salonuose suteikiama išskirtinė galimybė langus rinktis beveik iš 10-ies plastikinių modelių langų, kurie skiriasi ne tik savo savybėmis, estetine išvaizda, bet ir funkcinėmis savybėmis.

Sužinokite, kiek jums kainuos langai – užpildykite langų ir durų skaičiuoklė

Užsisakykite plastikinius langus arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau