Langų ir durų angų matavimas

    Teisingas langų ir durų angų matavimas lemia sėkmingą gaminių instaliavimą. Matuojant angas savarankiškai, gali pritrūkti žinių apie technines langų ypatybes, statikos parametrus ar langų montavimo būdus. „TIKS langai“ specialistas, atvykęs į objekto vietą, pamatuos angas, įvertins montavimo sudėtingumą ir pakonsultuos rūpimais klausimais.

    Kad viskas vyktų greičiau, pirminei pasiūlymo kainai sužinoti, siūlome pateikti preliminarius angų matmenis. Tai svarbu, kadangi matuotojo atvažiavimo metu imamas „TIKS langai“ nustatyto dydžio avansinis mokėjimas. Gaminių įsigijimo atveju ši suma yra išskaičiuojama iš galutinės pasiūlymo vertės, todėl galiausiai paslauga Jums nieko nekainuoja. Tačiau, kaip sužinoti, ar „TIKS langai“ pasiūlymas Jums tinkamas ir, kada išsikviesti matuotoją? Viskas labai paprasta:

 1. Pateikite „TIKS langai“ vadybininkui preliminarius (o jei turite – tikslius) matmenis. Tai padaryti galite trimis būdais:
  1. atsiuntę užklausą elektroninio pašto adresu info@aveplast.lt,
  2. paskambinę nemokamu telefono numeriu 8 800 22225 arba
  3. užpildę internetinėje svetainėje tikslangai.lt langų ir durų skaičiuoklę (https://www.tikslangai.lt/suzinokite-kaina/)
 2. „TIKS langai“ vadybininkas, remdamasis Jūsų atsiųstais matmenimis, paruoš Jums palankiausią pasiūlymą;
 3. Jei preliminarus paskaičiavimas Jums tinka ir nusprendžiate užsisakyti „TIKS langai“ gaminius, vadybininkas užregistruoja matavimo paslaugą ir į objekto vietą, atvyksta matuotojas, kuris tiksliai išmatuoja angas. Matuotojui atvykus yra imamas avansinis mokėjimas, kuris vėliau išskaičiuojamas iš galutinės pasiūlymo vertės.

    Tačiau net ir tuo atveju, jei gaminius nuspręsite įsigyti ne iš „TIKS langai“, vis tiek rekomenduojame pasinaudoti matuotojo paslauga. Matuojant langus ar duris savarankiškai, net ir dėl mažos paklaidos, vėliau pagaminti gaminiai gali netilpti į turimas angas. Esant per didelių gaminių atveju, gali tekti neplanuotai padidinti langų ir durų angas, arba esant per mažų gaminių atveju – jų montavimui gali tekti panaudoti daugiau montažinių putų nei numato standartas. Perteklinis montažinių putų panaudojimas gali tapti pagrindine langų angokraščių peršalimų priežastimi. Taip pat jei savarankiškai matuodami angas neatsižvelgsite į gaminių statikos parametrus, neabejotinai galite turėti nepatogumų su varstomomis ir slankiosiomis gaminių dalimis.

Išvenkite galimų problemų ateityje ir dėl gaminių matavimo kreipkitės į profesionalus!

    Pabrėžiame, kad langų ir durų angų matavimo paslauga taip pat yra būtina, jei norite, kad galiotų įmonės teikiamos garantijos. Su garantinėmis sąlygomis galite susipažinti visuose „TIKS langai“ prekybos salonuose arba paspaudę šią >>nuorodą<<.

Užsisakykite plastikinius langus arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Išsikviesti matuotoją galite užpildę žemiau esančią formą

  Vardas
  Miestas
  Adresas
  Telefono nr.:
  El. pašto adresas:
  Pastaba: