Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kas yra „TIKS langai“?
“TIKS langai” – tai vienas didžiausių Lietuvos specializuotų langų ir durų tiekimo tinklų, kuriame galite įsigyti ne tik langus, duris ar jų priedus, bet ir visas su jų įrengimu ar techniniu aptarnavimu susijusias paslaugas.

Kodėl verta rinktis „TIKS langus“?
„TIKS langus“ gamina UAB „AVEPLAST“ langų gamykla esanti Kaune ir veikianti jau 25 metus. Kvalifikuoti specialistai ne tik kokybiškai pagamina, bet ir padeda išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius langus. Gaminiams suteikiama 5 metų garantija bei atliekamas remontas pasibaigus garantijoms. Naudojamos tik kokybiškos bei visus Europos ir Lietuvos reikalavimus atitinkančios medžiagos.

Kaip išsirinkti tinkamus langus?

Atkreipkite dėmesį į:

Langų atliekamą funkciją (apsaugos, energijos taupymo, šviesos įleidimo į patalpą ir pan.). Aliuminiai ir plastikiniai langai, jų sukomplektavimas skiriasi atliekamomis funkcijomis. Todėl apmąstykite, ar pasirinktas langų modelis atitinka Jūsų poreikius.

Šviesos laidumą. Renkantis langus patalpos apšviestumui padidinti, reikėtų atkreipti dėmesį į šviesos laidumo koeficientą. Išmintingai besitvarkančiose šalyse (ypač Skandinavijoje) šviesos laidumo koeficientas yra labai svarbus, o Lietuvoje jis nepagrįstai ignoruojamas. Nepaisant to, pagrindinė langų paskirtis – praleisti šviesą. Jos trūkumas dažnai kompensuojamas įjungiant elektros lemputę.

Energetinį efektyvumą. Svarbu atkreipti dėmesį į kuo didesnį langų energetinį efektyvumą, išreiškiamą šilumos perdavimo koeficientu Uw. Šio rodiklio (Uw) nustatymo būdai yra griežtai reglamentuoti ES norminių dokumentų. Nepriklausomai nuo pastato orientacijos, aplinkos ar kitų veiksnių, langų Uw reikšmė išlieka ta pati visame pasaulyje. Skaitykite daugiau apie langų>> energetinį efektyvumą.

Langų sandarumą. Tai yra svarbus kriterijus, nuo kurio priklauso gyvenimo sąlygos šaltojo sezono metu. Sandarumui užtikrinti yra naudojamos tarpinės. Langai gali būti gaminami su dvejomis arba trimis tarpinėmis. Plastikiniai langai su trimis sandarinimo tarpinėmis ypač rekomenduojami naudoti aukštuose pastatuose ir pajūryje, kur dažnai būna stiprūs vėjai, liūtys ar audros.

Stiklo paketo įleidimą į rėmą. Vis labiau populiarėja plastikiniai langai, turintys išskirtinę savybę – didesnį nei įprasta stiklo paketo įleidimą į rėmus ir papildomą stiklo paketo užsandarinimą visu jo perimetru. Ši stiklinimo įrengimo inovacija leidžia išvengti kondensato susidarymo įstiklinimo pakraščiuose net ir esant labai žemai lauko temperatūrai.

Estetinę išvaizdą. Rinkoje siūlomi įvairaus dizaino langų ir durų profiliai, nes langų naudotojai renkasi įvairias langų rėmų formas. „TIKS langai“ rekomenduoja, renkantis langų rėmų formą, įvertinti tai, kad jie bus eksploatuojami daug metų.

Pasiūlymų lygiavertiškumą. Pabandykite įvertinti, ar Jums pateikti pasiūlymai yra lygiaverčiai. Dauguma žmonių, kurie ieško langų, lygina ne vien plastikinių langų ar durų teikiamą naudą, bet ir kainą. TIKS langai pataria lyginti ne vien kainą, bet ir pasiūlymuose pateiktų gaminių sukomplektavimą.

Įmonę su kuria planuojate bendradarbiauti. Pirkėjas, įsigydamas langus ar kitas plastikines konstrukcijas, pats negali įvertinti, kiek laiko jos tarnaus. Norint langus ilgai eksploatuoti, reikia pasirinkti patikimą įmonę, kuri atsako už gaminamų produktų kokybę. Pagal Lietuvos Respublikos vartotojų teisių gynimo įstatymą, Lietuvoje veikiantys langų gamintojai yra atsakingi už savo gaminių kokybę, todėl privalo naudoti kokybiškas ir praktiškai patikrintas medžiagas.
Renkantis langus svarbiausia suprasti, kad juos įsigysite ilgam, todėl reikia nuspręsti, kokia langų funkcija jums yra svarbiausia. „TIKS langai” nebijo naujovių, todėl klientams ne tik padeda lengviau išsirinkti langus, bet ir siūlo plačiausią Lietuvoje pasyvių langų pasirinkimą.

Kokie parametrai yra svarbiausi renkantis langus?
Priklausomai nuo žmogaus poreikių vieni iš svarbiausių lango parametrų yra: garso izoliacija, šilumos izoliacija, saugumo lygis, šviesos laidumas, funkcionalumas.

Kokie turėtų būti pagrindiniai reikalavimai renkantis stiklo paketus?
Pagrindiniai reikalavimai stiklo paketams yra šiluma ir skaidrumas. Dažniausiai naudojamas dviejų stiklų paketas, kurio tarpas užpildomas argono dujomis. Norint pasiekti aukštesnį šilumos lygį naudojami trijų stiklų paketai.
Šilumos nuostolius, lango rasojimo tikimybę gerokai sumažina selektyvinis stiklas. Tai plonu metalo ir metalo oksidų sluoksniu padengtas stiklas, kuris atspindi šilumą į patalpos vidų.

Kokiais parametrais skiriasi plastikinio lango profiliai?
Profiliai dažniausiai skiriasi keliais parametrais: profilio skerspjūvio pločiu, armuote, vidine struktūra, sandarinimo būdu, paviršiaus kokybe, estetine išvaizda, funkcinėmis galimybėmis.
„TIKS langai“ pardavimo salonuose suteikiama išskirtinė galimybė langus rinktis net iš 8 modelių langų, kurie skiriasi ne tik savo estetine išvaizda, bet ir funkcinėmis savybėmis.

Dėl kokios priežasties armuojami profiliai?
Patys plastikiniai langų profiliai nėra pakankamai tvirti (laikui bėgant jie deformuojasi). Dėl šios priežasties profiliai papildomai armuojami. Plieno armatūros storis turėtų būti apie 1,2 mm. Taip pat labai svarbi ir armatūros forma.

Ar „TIKS langai“ langams suteikiama garantija?
„TIKS langams“ suteikiama 5 metų garantija. Garantija suteikiama užsisakant „TIKS langai“ gaminius kartu su sumontavimu. Atliekamas garantinis ir langų remontas po garantijos pabaigos.

Kokie sertifikatai įrodo langų kokybę ?
Pagrindiniai sertifikatai įrodantys langų kokybę yra langų atitikties deklaracija žymima CE ženklinimu bei nacionalinis atitikties sertifikatas (lietuvių kalba) išduotas Statybų produkcijos sertifikavimo centro. Taip pat langų kokybė priklauso ir nuo to, ar įmonėje, kuri gamina langus, yra įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001, apimanti visus procesus nuo projektavimo iki klientų aptarnavimo.

Kaip sužinoti, kiek kainuos „TIKS langai“?
Puslapyje www.tikslangai.lt užpildykite skaičiuoklės formą „Sužinokite kainą“, o „TIKS langų“ specialistai atsiųs paskaičiavimus. Taip pat kainą galite sužinoti paskambinę nemokamu telefonu visoje Lietuvoje 8 800 2 22 25 arba užsukę į artimiausią „TIKS langai“ ar partnerių saloną.

Kaip galėčiau langus įsigyti pigiau?
Užsisakius iš anksto, „TIKS langai“ pagaminami pigiau. Jie bus gaminami tuomet, kada įmonėje yra mažiausias apkrovimas. Pagaminimo laikas kiekvieną kartą sudaromas individualiai, priklausomai nuo sezono, turimų užsakymų kiekio.

Ar galima pirkti išsimokėtinai?
„TIKS langų“ salonuose gaminius galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami „MOKI lizingas” arba „SB lizingas” paslauga.

Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą? Užduokite klausimą pats! Suformuluotą klausimą rašykite elektroniniu paštu info@tikslangai.lt

Atminkite, čia tik dalis informacijos, kurią turite žinoti renkantis langus. „Tiks langai“ specialistai patars Jums visais iškilusiais klausimais ir padės išsirinkti langą pagal Jūsų individualius poreikius! Susisiekite su mumis nemokamu telefonu 8-(800)-22225.