„TIKS langai” plastikinius langus gali pagaminti greitai arba pigiai

Pasirinkus „TIKS langai“ prekės ženklą nereikės rinktis tarp kokybės ir kainos. Savo klientams siūlome rinktis tarp kainos ir užsakymo atlikimo laiko. Užsisakant „TIKS langus“, jų kaina priklauso nuo to, kaip skubiai reikalingi plastikiniai langai.

Langai mūsų klientams

langai greitai arba pigiaiJei plastikinių langų reikia dabar, plastikiniai langai bus pagaminti per įmanomai trumpiausią laiką. Tai ypač aktualu, jei planuojate ilgesniam laikui išvykti ir nenorite, kad jūsų namo statybų darbai sustotų, dėl laiku nepagamintų plastikinių langų. Kadangi užsakymo įvykdymo terminai, priklauso nuo gamybinių apkrovų sezono ar ne sezono metu, svarbu paminėti, kad šios sąlygos galioja tuomet kai gamykla nėra apkrauta pernelyg dideliu užsakymų kiekiu.

„TIKS langai“ iš kitų, plastikinius langus gaminančių įmonių, ir išsiskiria būtent tuo, kad langus pagamina greičiau bei visada savo klientams nurodo ne apytikslius terminus, bet tikslias užsakymo atlikimo datas.

Tam tikrais atvejais, turint mažiau užsakymų nei įprastai, atsiranda gamybinės prastovos, kurios nėra naudingos įmonei. Dėl šios priežasties „TIKS langai“ laikosi nuostatos, kad geriau gaminti ir parduoti plastikinius langus už labai žemą kainą, nei išvis negaminti.

Gyventojai, kurie nori įsigyti kokybiškus plastikinius langus žemiausia kaina, turėtų juos užsakyti iš anksto. Už galimybę planuoti savo gamybos procesus, atsidėkosime didesne nuolaida ir būtinai žemiausia kaina. Taupykite ne kokybės, o laiko sąskaita.

Siekiame, kad „TIKS langai“ taupytų nuolat brangstantį klientų laiką. Mums svarbiausia – kiekvieno kliento lūkesčių išsipildymas ir jo poreikių patenkinimas, todėl „TIKS langus“ pagaminame ir pristatome itin greitai.

Negaiškite laiko, užpildykite plastikinių langų skaičiuoklės ar užsakymo formą internete ir profesionalūs „TIKS langai“ specialistai susisieks su jumis patys.

Skaitykite plačiau apie:

„UAB „Aveplast” atliktus projektus”
„Apie bendrovės vadovą ir įkūrėją”

 

Užsisakykite plastikinius langus arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225.

Konsultuokitės su jūsų mieste dirbančiais „TIKS langai“ specialistais.