„TIKS langai“ pelnė „Gazelės“ apdovanojimą

2008-03-13
„TIKS langai“ gavo „Verslo žinių“ organizuoto konkurso „Gazelė 2007“ apdovanojimą, skirtą sparčiausiai augančioms Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovėms. Vienas svarbiausių konkurso „Gazelė“ kriterijų, vertinant įmonės veiklą – tai skaidrumas ir viešumas.

AVEPLAST gazelePastarųjų dvejų metų „TIKS langų“ investicijos, norint suteikti klientui didesnę vertę, davė akivaizdžių rezultatų. 2008-uosius „TIKS langai“ pasitiko su nauju prekiniu ženklu – „Greiti kaip Jūsų norai“.

„Naujausios technologijos, aukšta kokybė, prieinama kaina – tai sąlygos, privalomos konkurencinėje aplinkoje, – sako UAB „Aveplast“, gaminančios „TIKS langus“, direktorius Vilius Eidukevičius. – Mes radome tai, ko dabartiniams klientams reikia labiausiai – tai patikimas partneris, visada įvykdantis savo įsipareigojimus, ir greitis“.

Jei užsakymas skubus, „TIKS langai“ klientams pateikiami ypač greitai – per 5 dienas.

„TIKS langai“ iš kitų langus gaminančių įmonių ir išsiskiria būtent tuo, kad langus pagamina greičiau bei visada savo klientams nurodo ne apytikslius terminus, bet tikslias užsakymo atlikimo datas.

Šiandien greitis tampa vis svarbesniu faktoriumi bet kurioje gyvenimo situacijoje. Todėl naują „TIKS langų“ sprendimą – langus, kurių gamybos terminas priklauso nuo užsakovo poreikių,– naudą įvertino ir klientai. Tai leido „TIKS langams“ ženkliai padidinti pardavimus.

„Esame vieninteliai stambūs plastikinių langų gamintojai, gavę 2007-ųjų metų „Gazelės“ apdovanojimą. Mums šis apdovanojimas – tai įrodymas, kad pasirinkta strategija buvo teisinga. Tikime, kad ateityje tai atneš dar geresnių rezultatų“,– teigia Vilius Eidukevičius.