IDEALUS LANGAS 2014 – langai teikia visapusį komfortą

Langai yra investicija, galinti užtikrinti Jūsų gyvenimo komfortą. Plastikinių langų pirkėjai ilgą laiką buvo priversti rinktis – kokybė ar kaina. Ypač dažnai su šia dilema susiduria individualių namų statytojai ir senų namų renovuotojai, nes norėdami įsigyti patikimus ir geresnių savybių langus yra priversti aukoti didesnę pinigų sumą nei buvo numatyta pirminėje namų statybos ar renovavimo sąmatoje.

Langai Lietuvos ir kaimyninių šalių rinkoje?

Dažnai Lietuvos ir kaimyninių šalių langų gamintojai siūlydami savo naujausius langus tik atkartoja profilių gamintojų reklamos šūkius, tačiau pamiršta tikruosius vartotojo interesus. Įprasta tai, jog profilių gamintojai atlieka tik neženklius savo gaminamų profilių pakeitimus, neturinčius didesnės įtakos esminėms langų savybėms, tačiau siekdami didesnio pelno nesikuklina skirti keliasdešimt procentų aukštesnių kainų. Brangesnių rėmų naudojimas tiesiogiai turi įtakos ir plastikinių langų kainoms. Išlieka atviras klausimas, kodėl klientas yra priverstas mokėti daugiau už langus, kurie jam nesuteikia daugiau galimybių sutaupyti šilumos energijos.

„TIKS langai“ teigia, kad galite sutaupyti, įsigyjant plastikinius langus.

Finansų klausimas, statant ar renovuojant namą – ypač opus. Skaičiuojant kiekvieną statyboms išleistą litą, investicijos į šilumos energiją taupančius langus, atidedamos tolesniam laikui. Tačiau pigūs plastikiniai langai – tik trumpalaikis taupymas. Eksploatuojant pigius plastikinius langus išleidžiama daug didesnė pinigų suma už išeikvotą šilumos energiją.

Koks langas gali būti vadinamas IDEALIU LANGU 2014?

IDEALUS LANGAS 2014 yra tas, kurio energinio efektyvumo klasė yra gerokai aukštesnė nei jo kainos lygis. Rekomenduojame rinktis protingai ir pasirinkimo pagrindu laikyti ne langų sukomplektavimo ypatybes, bet jų energinio efektyvumo ir kainos santykį. Tai toks langas, kurio energinis efektyvumas neturi būti pasiektas panaudojus nepateisinamai brangias priemones: nereikalingai plačias profilių sistemas, specialius rėmų apšiltinimo užpildus, kompozicines rėmų armavimo medžiagas. Visi šie elementai smarkiai iškelia langų kainą.

langai

„TIKS langui“ produkciją gaminanti įmonė UAB“Aveplast“ sukomplektavo langus, kurie patenkintų tikruosius vartotojų poreikius ir atitiktų optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Idealus langas puikiai tinka „pasyviems“ namams, nes jų šilumos perdavimo koeficientas (Uw) yra nuo 0,8 W/m2K iki 0,7 W/m2K. Būtent šie rodikliai ekspertų nuomone turi apibrėžti IDEALAUS LANGO sąvoką. Energijos sunaudojimo balansas yra nulinis arba neigiamas, o tai reiškia, kad dėl langų per metus sutaupyta energija visiškai kompensuoja jų praleistos energijos kiekį.

„TIKS langai“ pristato naujos kartos IDEALŲ LANGĄ 2014 – FutureART+

Energinis efektyvumas: A++ energinio efektyvumo klasė (UW=0,7 W/m2K) pasiekta panaudojant tristiklius 48 mm storio stiklo paketus, kurių šilumos perdavimo koeficientas yra 0,5 W/m2K.
Kainų lygis: artimas A klasės langams, kurių Uw=0,9 W/m2K.

langai

Esminės savybės:

  • SANDARUMAS. FutureART+ langų modelio sandarumas užtikrinamas naujos kartos elastingomis tarpinėmis. Staktos centre įrengta papildoma tarpinė, pagerinanti ne tik langų termoizoliacines ir triukšmo slopinimo savybes, bet ir langų nepralaidumą lietui ir vėjui. Sandarumas gerina lango šilumos taupymo, nepralaidumo vėjui ir krituliams, triukšmo slopinimo savybes.
  • PAGILINTAS SUSTIKLINIMAS. FutureART+ modelio langų išskirtinė savybė – pagilintas sustiklinimas tarpinė įstiklinimo viduryje, žiemos metu leidžiantys išvengti rasos susidarymo įstiklinimo pakraščiuose. Papildomas tarpiklis varčiose sumažina oro srautų turbulenciją (sūkurius) aplink įstiklinimą.
  • DIZAINAS. Išskirtinai baltos spalvos plastikiniai langai yra lengvai nuvalomo paviršiaus ir lakoniškų formų, atitinkančių naujausias langų dizaino tendencijas. Taip pat šie langai pasižymi puikiu šviesos pralaidumu, o tai svarbu, kai siekiama sukurti šviesų bei erdvų būstą.

IDEALUS LANGAS – ŠVIESIŲ, STILINGŲ IR PINIGUS TAUSOJANČIŲ NAMŲ LINK!

Sužinokite, kiek jums kainuos langai – užpildykite langų ir durų skaičiuoklė

Užsisakykite plastikinius langus „TIKS langai“ salonuose arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225