Aliuminio langai : kodėl verta rinktis?

Anksčiau dauguma žmonių, besikreipusių į „TIKS langai“ manė, jog aliuminio konstrukcijos yra pralaidžios šalčiui, netvirtos ir neilgaamžės. Sudarytą klaidingą nuomonę sąlygojo informacijos klientams stoka. „TIKS langai“ kolektyvas nori, kad kiekvienas klientas žinotų, ką renkasi, todėl parengė aliuminio konstrukcijų aprašymą, padėsiantį išaiškinti pagrindinius aliuminio konstrukcijų privalumus.

aliuminio langai

Aliuminio langai ir durys – kokie privalumai?

Kaina ir kokybė

Vyrauja nuostata, kad aliuminis yra brangesnis nei kitos medžiagos, tačiau taip nėra. Aliuminis pasižymi išskirtinai geru kainos ir kokybės santykiu. Aliuminio langai ir durys reikalauja nemažų investicijų, tačiau pasižymi ilgalaike kokybe. Norėdami garantuoti aliuminio langų ir durų kokybę, „TIKS langai“ teikia 5 metų garantiją.Aliuminio langai ir durys atitinka konkrečius reikalavimus, susijusius su sandarumu, ilgalaikiu eksploatavimu, ultravioletinių spindulių (UV) atsparumu, spalvos pakeitimu. Tokiu būdu užtikrinama gaminių kokybė. Ilgaamžių medžiagų kokybė yra patvirtinama ISO 9000 sertifikatu ir CE kokybės ženklu.

Saugumas

Saugumo užtikrinimui visuomet turi būti skiriama pirmenybė. Aliuminio konstrukcijų saugumas užtikrinamas keliais būdais: patalpos saugumo užtikrinimas ir saugumas vaikams.Jūsų namai turi būti apsaugoti įvairiais būdais – ne vien diegiant signalizacijos sistemas, bet ir sustiprinant apsaugą nuo įsilaužimų. Aliuminio langai ir durys privalo turėti bent standartinį saugumo lygį. Kadangi aliuminio langai ir durys yra tvirtos, stabilios ir neturi polinkio deformuotis, o išskirtiniais atvejais gali būti netgi atsparios ugniai ir šūviams, įsilaužimų pavojus yra sumažinamas.Taip pat, aliuminio langai yra saugųs vaikams. Tinkamai sumontuoti aliuminio langai ir durys turi aukštą atsparumo smūgiams lygį, todėl užtikrina vaikų saugumą. Vaikui atsitrenkus į tinkamai sumontuotus aliuminio langus konstrukcijos neišris, todėl vaikas yra apsaugotas nuo iškritimo pro langą galimybės.

Puikus energetinis efektyvumas

Efektyvų energijos naudojimą užtikrina aliuminio langų sandarumas ir šilumos pralaidumas. Šiuolaikiniai aliuminio profiliai turi puikias šilumos efektyvumo ir sandarumo charakteristikas. Kiekviena aliuminio sistema atitinka skirtingus šilumos izoliacijos lygius. Tam, kad užtikrinti aukštą energinį efektyvumą, reikalingos tinkamos statybinės jungtys. Taip pat, aukštų izoliacinių medžiagų naudojimas montuojant, sumažina energijos suvartojimą ir užtikrina komfortą su minimaliomis šildymo išlaidomis.

Ekologijos ir tvirtumo derinys

Aliuminis yra ekologiškas, 100% perdirbamas metalas, todėl dažnai ši medžiaga vadinama „žaliuoju metalu“. Aliuminis yra išskirtinai tvirta, atspari oksidacijai ir reikalaujanti mažai priežiūros reikalaujanti, todėl vis dažniau yra naudojama statybose. Perdirbant aliuminį sutaupoma 95% energijos, reikalingos pagaminti pirminį aliuminį iš pirminių žaliavų ir taip yra taupomi ištekliai bei energija. Ne mažiau kaip 75% kažkada pagamintų aliuminio produktų yra vis dar naudojami, kadangi aliuminis gali būti perdirbtas ir naudojamas kelis kartus iš eilės. Priešingai nei dauguma kitų medžiagų, perdirbamas aliuminis nepraranda savo unikalių savybių.

Šviesa ir patogumas naudojant

Šiais laikais pastatai projektuojami kaip įmanoma šviesesni. Namų savininkui tai reiškia erdvės jausmą, kuri apima ne tik interjerą, bet ir eksterjerą. Daugelyje viešų pastatų, langai ir durys yra labai svarbus elementas, į vidų įleidžiantis maksimalių kiekį šviesos, todėl „TIKS langai“ gali pasiūlyti aliuminio sistemas su žemais arba įleistais slenksčiais. Tai reiškia, kad skirtumas tarp lauko ir vidaus praktiškai išnyksta. Be to, padidinant Jūsų komfortą, slankiosios sistemos gali būti automatizuotos – valdomos nuotoliniu būdu arba jutikliais.

◆ Minimalios pastangos prižiūrint

Pasirinkdami aliuminio langus ir duris, Jūs gaunate praktiškai priežiūros nereikalaujantį gaminį. Jums bus lengva prižiūrėti aliuminio konstrukcijas dėl jų tvirtumo ir atsparumo UV spinduliams. Gerai aliuminio priežiūrai pakanka trupučio vandens, kempinės ir neutralios valymo priemonės. Tai yra didelis pranašumas palyginus su medinėmis konstrukcijomis, kurias reikia perdažyti ir pataisyti kas keletą metų.

Dizainas ir estetika

Norintiems laisvai kurti savo namų interjerą ir eksterjerą – aliuminio konstrukcijos yra idealus variantas, nes dizaino galimybės yra neribotos. Pagal savo poreikius klientas gali pasirinkti aliuminio langų ar durų formas, spalvas, matmenis, įstiklinimą, bei priedus.

FORMOS. Aliuminio langai, durys ir fasadai gali būti įvairiausių dydžių ir formų – nuo išlinkusių iki apvalių. Tai ideali konstrukcija didelių langų rėmams ir sunkiam trigubam stiklui.
SPALVOS. Aliuminis neabejotinai yra ideali medžiaga išskirtiniam pastatų dizaino kūrimui. Spalvotos durys ir langai garantuotai suteiks išskirtinį įvaizdį Jūsų namams. Jie suteiks įspūdingą išvaizdą tiek Jūsų pastato eksterjerui, tiek interjerui. Aliuminio konstrukcijoms galima pasiūlyti praktiškai viskas spalvas, kokias tik galima įsivaizduoti. Paletę sudaro daugiau kaip 450 galimų atspalvių: metalo arba anotuoti, matiniai arba blizgūs, net specialūs, mažai priežiūros reikalaujantys ir atsparūs įbrėžimams paviršiai. Galiausiai, Jūs galite pasirinkti medžio imitaciją.
MATMENYS. Aliuminio langai ir durys gali būti beveik bet kokių matmenų. Gaminiai gali būti net iki 3 metrų aukščio. Kartu su savo architektu suprojektavę dizainą gausite išsamią informaciją dėl minimalių ir maksimalių matmenų.
ĮSTIKLINIMO GALIMYBĖS. Dideli stiklai, pripildantys kambarius dienos šviesa, suteikia erdvumo įspūdį ir atveria nuostabius vaizdus į išorinę aplinką. Kalbant apie stiklų spalvą ir estetinę išvaizdą, priklausomai nuo pasirinktos sistemos, galima rinktis iš daugybės stiklinimo variantų – nuo akustinio arba saugaus iki estetiško veidrodinio stiklo.
PRIEDAI. Aliuminio konstrukcijų apdailos detalių asortimentas yra platus. Šios detalės yra ne tik gražios, elegantiškos, bet ir atlieka apsauginę funkciją. Pavyzdžiui aliuminio langai ir durys gali būti papildytos specialiais aksesuarais, kaip pavyzdžiui, rankenos su užraktais, kurios padės užtikrinti Jūsų saugumą. Paslėpti vyriai suteiks Jūsų langams estetišką vaizdą ir padės juos apsaugoti nuo pažeidimų ir sutepimų. Vyriai, rankenos ir kiti priedai gali būti tokios pat spalvos kaip ir langai. Pasirinkę spalvotus aksesuarus išgausite estetinį langų vientisumą.

Taip pat skaitykite:
„TIKS fasadai”
„TIKS stumdomos durys”
„TIKS sulankstomos durys”