Langų ir durų montavimas

Kokybiškas langų ir durų montavimas užtikrina patogų ir sklandų tolesnį gaminių naudojimą. Net ir patys šilčiausi ir kokybiškiausi langai praras savo savybes, jei bus netinkamai sumontuoti.

Senų gaminių instaliavimasUžsisakykite langų ar durų instaliavimo (montavimo) paslaugą, kad šio proceso metu nenukentėtų langų ar durų kokybė. Tik tinkamai instaliavus gaminius, galėsime užtikrinti nepriekaištingą ir ilgalaikę jų eksploataciją, kurios metu neturėsite nusiskundimų dėl nesandarumo, netinkamo varstymo ar įvairių gaminių deformacijų.

Atkreipkite dėmesį, kad nurodytos gaminių 5 metų garantijos suteikiamos tik tuo atveju, kai langai instaliuojami profesionalių „TIKS langai“ specialistų.

Kokybiškas langų ir durų montavimas užtikrina patogų ir sklandų tolesnį gaminių naudojimą. Antra labai svarbu užsakovui suprasti, kad teisingai sumontuoti langą gali tik aukštos kvalifikacijos specialistai turintys atitinkamą atestatą. Net ir patys šilčiausi ir kokybiškiausi langai praras savo savybes, jei bus netinkamai sumontuoti.

Atkreipiame dėmesį, kad mūsų įmonė yra atestuota. Atestato Nr. 7774

Užsisakykite plastikinius langus arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225.