Balkonų stiklinimas: šiuolaikiški sprendimai sename bute

Balkonų stiklinimas – patogus būdas ne tik apšildyti savo būstą, bet ir apsisaugoti nuo aplinkos teršalų. Taip pat, balkonų stiklinimas Jums gali padėti praplėsti namų erdvę, kurioje smagu leisti laiką su šeimą, mėgautis karšta kava ar arbata nedideliame gryno oro prieglobstyje.

Balkonų stiklinimas - nauji sprendimai sename buteBalkonų stiklinimas padeda atrasti neišnaudotą būsto erdvę, o patogesniam ir komfortiškam gyvenimui ”TIKS langai” gali pasiūlyti šiuos balkonų stiklinimo būdus: balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis arba DUO/TRIO bėgelių aliumininio balkono sistemos konstrukcijos.

Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, gera estetine išvaizda bei apsauga. Taip pat šios konstrukcijos nereikalauja papildomos priežiūros. Balkonų stiklinimo ir langų gamybai naudojami tie patys profiliai, todėl šis sprendimas užtikrina interjero vientisumą.

Balkonų stiklinimas aliumininėmis konstrukcijomis, tai komforto, jaukumo ir elegancijos derinys, siekiantiems greitai ir minimaliomis sąnaudomis išplėsti būsto erdvę. Įstiklinti rėmai yra stumdomi horizontaliai, kas yra labai patogu, nes atidarius langą nesumažinama balkono erdvė. Langų rėmai efektyviai pašalina vandenį, gerai ventiliuojasi, o jų priežiūra yra ypač lengva ir paprasta. Balkono stiklinimas aliuminio konstrukcijomis puikiai apsaugo balkoną nuo teršalų, gerai izoliuoja garsą ir šilumą, pasižymi aukštu nepralaidumu drėgmei bei šiuolaikiška išvaizda. Šios konstrukcijos nėra skirtos apšiltinti balkono erdvę. Norint apšiltinti balkono erdvę, balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis yra efektyvesnis.

Aliumininės balkono konstrukcijos skirstomis į dviejų bėgelių (DUO) ir trijų bėgelių (TRIO) sistemas. DUO balkonų stiklinimo sistema gali turėti dvi, tris arba keturias varstomas lango dalis. Šios sistemos konstrukcijos yra itin grakščios ir elegantiškos. DUO sistemos konstrukcijos pasižymi ypač patrauklia kaina. TRIO balkonų įstiklinimo konstrukcijų kainos yra neženkliai didesnės nei DUO, tačiau atskirais atvejais, kai reikalinga įstiklinti plačius balkonus, jų ekonominiai parametrai yra geresni.

Užsisakykite balkonų stiklinimą internetu arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225