Unikalūs langai ir balkonų durys su ELITE+

Siekiantiems estetiško minimalizmo namų interjere, siūlome šiuolaikišką, unikalų bei ilgaamžišką sprendimą – langus ir balkono duris su paslėptais vyriais ELITE+. Šios šiuolaikiškos apkaustų sistemos vyrai yra paslėpti lango ar balkono durų viduje, o todėl puikiai dera bet kurios spalvos languose ir balkono duryse. Dėl lankstų įrengimo būdo sumažinami ne tik langų ir balkono durų šilumos nuostoliai, bet ir nuostoliai storiau apšiltintuose angokraščiuose. Paslėpti lankstai padidina ir namų saugumą, nes jie sunkiau įveikiami piktavaliams įsilaužėliams. ELITE+ tikras atradimas ir namų šeimininkėms, kurioms nereikia valyti dulkių nuo atsikišusių dalių, ir statybininkams, kuriems ženkliai sumažėja rūpesčių vykdant angokraščių apdailos darbus. Pažymėtina, kad ELITE+ apkaustai atlaiko net 130 kg apkrovą, o todėl patikimai funkcionuoja languose su sunkiais 3-jų stiklų paketais, be kurių negalima jokia šiuolaikiško namo statyba. ELITE+ privalumų sąrašą papildo aukščiausio antikorozinio atsparumo danga, kuriai suteikiama net 10-ies metų garantija.

ELITE+ apkaustus siūlome įrengti bet kuriame Jums patikusiame TIKSLANGAI langų ir balkono durų modelyje.

Tik iki 2021-10-29 dienos ypač patraukliomis kainomis!

Skaitykite plačiau

Atnaujintos taisyklės ir rekomendacijos

KLIENTŲ APTARNAVIMO TAISYKLĖS KARANTINO (EKSTREMALIOS SITUACIJOS) METU

Galioja iki karantino ir/arba ekstremalios situacijos pabaigos.

Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu dėl Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo, UAB AVEPLAST (TIKS LANGAI) tęsia savo veiklą. Dirbdami pagal SAM nustatytas darbo saugos ir higienos reikalavimus bei siekdami užtikrinti Klientų ir darbuotojų saugumą, karantino (ekstremalios situacijos) metu nustatome šias darbo ir Klientų aptarnavimo taisykles:

 1. VIZITUI BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.

Registruotis galite tel. 8 800 22225, arba el. paštu info@tikslangai.lt  arba:

Kauno m. pardavimų salone: info@tikslangai.lt, tel. (8-37) 46 00 39, (8-37) 46 00 40;
Klaipėdos m. pardavimų salone: el. p. klaipeda@tikslangai.lt, tel. +370 685 34 169;
Panevėžio m. pardavimų salone: panevezys@tikslangai.lt, tel. (8-45) 43 02 83;
Šiaulių pardavimo salone: el. p. siauliai@tikslangai.lt, tel. +370 652 14 313;
Vilniaus m. pardavimų salone: el. p. vilnius@tikslangai.lt, tel. (8-5) 233 08 85;

 1. Aptarnausime tuos Klientus, kurie:
 • neturėjo kontakto su sergančiais COVID-19 virusu ir nebuvo aplinkose, kurios yra patvirtintos kaip galimos COVID-19 viruso židiniai;
 • neturi peršalimo ir kitų COVID-19 virusui būdingų simptomų;
 • turi galiojantį Galimybių pasą, arba neigiamą COVID-19 tyrimo testą (ne senesnį nei 7-10 dienų);
 • kuriems šiuo metu netaikoma saviizoliacija.
 1. Į TIKS LANGAI pardavimų saloną vienu metu priimsime tik po vieną asmenį.
 2. Rekomenduojame atsiskaityti bankiniu pavedimu.
 3. Aptarnaujančio personalo ir Klientų apsaugos užtikrinimas:
 • Atvykus būtina dezinfekuoti rankas;
 • Apsaugines priemones privaloma taisyklingai dėvėti viso apsilankymo metu;
 • Privaloma laikytis saugaus atstumo, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo;
 1. Aptarnaujantis personalas, turintis tiesioginį kontaktą su Klientu, privalo:
 • Palaikyti tinkamą patalpų higieninę būklę siekiant maksimaliai sumažinti virusų ir ligų plitimo galimybę, užtikrinti Klientų ir darbuotojų saugumą;
 • Pateikti saugos klausimus besiregistruojančiam apsilankymui TIKS LANGAI skyriuje asmeniui;
 • Atvykus Klientui visada dėvėti apsaugos priemones – burną ir nosį pilnai uždengiančią kaukę/respiratorių, arba veidą uždengiantį skydą;
 • Po kiekvieno Kliento vizito dezinfekuoti rankas, darbastalių paviršius, rankenas, ar įrangą naudotą atsiskaitymui už paslaugas. 
 1. Dėl planuojamo užsakymo atsiėmimo (atkrovimo laiko) iš įmonės Gamyklos (adresu Kertupio g. 59, Neveronys, Kauno raj.) privaloma informuoti įmonės Logistikos skyrių ne vėliau kaip 1 d. d. iki atvykimo, telefonu +370 656 82516 arba el. paštu logistika@aveplast.lt. Darbo laikas: I-V 7.30 – 15.00 (pietų pertrauka 11.30 – 12.15). Užsakymo atsiėmimo/apmokėjimo metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę / respiratorių / veidą dengiantį skydą, laikytis saugaus atstumo bei laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
 2. Užsakymų atsiėmimo sąlygos iš TIKS LANGAI pardavimo salonų / sandėlių derinamos atskirai su sutartį – užsakymą sudariusiu vadybininku. Užsakymo atsiėmimo/apmokėjimo metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę / respiratorių / veidą dengiantį skydą, laikytis saugaus atstumo bei laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
 3. Klientui atsisakius pateikti atsakymus, karščiuojant, esant akivaizdiems peršalimo simptomams, nesilaikant elementarių higienos normų ar nesilaikant šių taisyklių, TIKS LANGAI pasilieka teisę šio Kliento neaptarnauti.

 

KLIENTŲ APTARNAVIMO OBJEKTUOSE TAISYKLĖS KARANTINO (EKSTREMALIOS SITUACIJOS) METU

Galioja iki karantino ir/arba ekstremalios situacijos pabaigos.

Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu dėl Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo, UAB AVEPLAST (TIKS LANGAI) tęsia savo veiklą. Dirbdami pagal SAM nustatytas darbo saugos ir higienos reikalavimus bei siekdami užtikrinti Klientų ir darbuotojų saugumą, karantino (ekstremalios situacijos) metu nustatome šias darbo ir Klientų aptarnavimo taisykles:

 1. Rekomenduojame už paslaugas atsiskaityti bankiniu pavedimu.
 2. Smulkaus remonto atveju aptarnausime tuos Klientus, kurie:
 • turi galiojantį Galimybių pasą, arba:
 • su Klientu išlaikant ne ilgesnį nei 15 min tiesioginį kontaktą, kai:
  • Klientas neturėjo kontakto su sergančiais COVID-19 virusu ir nebuvo aplinkose, kurios yra patvirtintos kaip galimos COVID-19 viruso židiniai;
  • neturi peršalimo ir kitų COVID-19 virusui būdingų simptomų;
  • turi neigiamą COVID-19 tyrimo testą (ne senesnį nei 7-10 dienų);
  • kuriems šiuo metu netaikoma saviizoliacija.
 1. Statybų aikštelėje dirbančio, konstrukcijas matuojančio ar montuojančio aptarnaujančio personalo ir Klientų apsaugos užtikrinimas:
  1. Būtina periodiškai dezinfekuoti ir plauti rankas;
  2. Apsaugines priemones privaloma taisyklingai dėvėti viso darbo metu;
  3. Objekte būtina laikytis SAM nustatyto saugaus atstumo (patalpų viduje – 2 m.)
  4. Privaloma laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo;
 2. Aptarnaujantis personalas, turintis tiesioginį kontaktą su Klientu, privalo:
  1. Smulkaus remonto atveju Klientui pateikti saugos klausimus;
  2. Atvykus į objektą visada dėvėti apsaugos priemones – burną ir nosį pilnai uždengiančią kaukę/respiratorių, arba veidą uždengiantį skydą;
  3. Po kiekvieno vizito dezinfekuoti rankas;
  4. Smulkaus remonto atveju klientui nepateikus Galimybių paso – tiesioginį kontaktą išlaikyti ne ilgesnį nei 15 min.
 3. Klientui atsisakius pateikti atsakymus, karščiuojant, esant akivaizdiems peršalimo simptomams, nesilaikant elementarių higienos normų ar nesilaikant šių taisyklių, TIKS LANGAI pasilieka teisę šio Kliento neaptarnauti.
Skaitykite plačiau

Stipriausi Lietuvoje 2017

Džiugu pranešti, kad jau antrus metus iš eilės UAB “Aveplast”, Lietuvos rinkoje vartotojams puikiai pažįstamas “TIKS langai” vardu, išrenkamas kaip vienas stipriausių Lietuvoje. „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017“ – tai sertifikatas suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms bei jų vadovams, pagrindžiantis gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją. Tokį reitingą turi tik 4 % Lietuvoje veikiančių įmonių.

Bene svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017“ ir „STIPRIAUSI LIETUVOJE VADOVAI 2017“ sertifikatus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų ateinančius 12 mėnesių. Įmonių kreditingumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

Duomenis apie įmones kredito biuras „Creditinfo“ gauna iš valstybinių registrų ir kitų rinkos dalyvių – komercinių bankų, kredito unijų, lizingo, vartojimo kredito, telekomunikacijų bendrovių, kuro, energetikos, transporto ir kitų sektorių.

                     

Skaitykite plačiau

Stipriausieji Lietuvoje 2016

Stipriausi Lietuvoje 2016

„Stipriausi Lietuvoje 2016“ – tai sertifikatas, patvirtinantis, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

2016 metais UAB „AVEPLAST“, valdanti prekybos tinklą „TIKS langai“ įvertinta kaip aukštą kredito reitingą turinti įmonė. Šiuo sertifikatu „Creditinfo“ pažymi, kad UAB „AVEPLAST“ turi aukštą kredito reitingą. Tokį reitingą turi tik 2 % Lietuvoje veikiančių įmonių.

Stipriausi Lietuvoje 2016

Kaip vertinami stipriausieji? Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2016“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2016“ sertifikatus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių kreditingumas vertinamas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.), verslo sąsajų, turto areštų, sektoriaus būklės ir kitą informaciją.

Skaitykite plačiau

20 metų stengiamės labiau, kad 5 000 000 TIKS langų šildytų geriau!

Liepos mėnuo „TIKS langai“ kolektyvui visuomet yra pilnas džiaugsmo ir paskatos tobulėti. Kuo daugiau įmonės gimtadienių skaičiuojame, tuo labiau suprantame, kad dirbame tikslingai ir tinkamai. Šiais metais turime ypatingą progą – mums sukanka 20 metų.

Ačiū Jums visiems - web

UAB „Aveplast“ langų gamybos ir prekybos veiklą pradėjo 1995 metais. Nuo to laiko stengiamės tobulinti ne vien gamybos ir logistikos procesus, bet ir užtikrinti kuo geresnį klientų aptarnavimą.

Dėl šios priežasties įmonė veiklą vykdo remiantis kokybės vadybos sistemos ISO9001 ir aplinkosauginiais ISO14001 reikalavimais.

Įmonė vadovaujasi kokybės sistemos principais:

◆ Absoliutaus prisiimtų įsipareigojimų įvykdymo siekimas bei greičiausias Klientų aptarnavimas;
◆ Gaminti ir tiekti kiek įmanoma aukščiausios kokybės produktus panaudojant aukščiausios kokybės žaliavas ir pažangiausias sistemas;
◆ Gero organizacinio darbo visose įmonės grandyse užtikrinimas;
◆ Asmeninės darbuotojų atsakomybės už darbo rezultatus ugdymas;
◆ Periodiška kokybės vadybos sistemos veiksmingumo analizė ir jos gerinimas.

2006 m. UAB „Aveplast“ įsteigė „TIKS langai“ prekybos tinklą, kuris apima ne vien įmonės oficialius prekybos skyrius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, bet ir prekybos skyrius mažesniuose Lietuvos miestuose.

20 metų stengiamės labiau, kad 5 000 000 TIKS langų šildytų geriau!

Skaitykite plačiau