Palikite atsiliepimą

 

  Mums rūpi Jūsų nuomonė. Kviečiame palikti atsiliepimą apie mūsų darbų kokybę ir darbuotojus.
  Jūsų vardas

  Jūsų el. pašto adresas

  Miestas


  Jūsų atsiliepimas

  Rekomenduoju visiems „TIKS langai”. Nesu statybų ekspertė ir vertinu moteriškai. Tiek langai tiek durys – visiška triukšmo izoliacija, totalus šilumos sulaikymas ir esu tikra taip taupant šildymo kurą atsipirks kiekvienas išleistas euras. Dar dėkoju už lankstumą ir platų pasirinkimą. (Ramunė, Airija, 2023)

  Neapsirikau pasirinkęs šią firmą. Nors buvau inoringas klientas vadybininkai Dalius, Artūras padėjo surasti aukso vidurį. Darbu ir lango kokybę esu patenkintas. Rekomenduoju! (Gintaras, Klaipėda, 2023)

  Labai dėkoju Rimantei už kantrybę ir pagalbą! Ji tikrai profesionaliai aptarnavo. (Luca, Vilnius, 2023)

  Tikri profesionalai, bute išmontavo ir sudėjo tris langus per tris valandas. Namui langus užsisakinėjom taip pat čia, jei vėl reikės, tai kitur ir neieškosim 🙂 (Julija, Kaunas, 2023)

  Labai džiaugiuosiu, kad turėjau reikalų su šia įmone. Užsakymą atliko labai greitai ir svarbiausia kokybiškai. Tik geriausi palinkėjimai. (Aleksandras, Vilnius, 2023)

  Langai veikia puikiai. Ačiū už kokybišką darbą. (Edvinas, Vilnius, 2023)

  Esu labai petenkintas tiek kokybe, tiek pristatymu ,tiek profesionaliu aptarnavimu, ačiū Eglei Čepaitei 😉🍾 (Rokas, Rotterdam, 2022)

  Rinkdamiesi terasinius langus teko išsiaiškinti įvairių dalykų apie juos. Nuvažiavę į šios įmonės ofisą Jasinskio g., mus maloniai pasitiko vadybininkė Rimantė, kuri išsamiai ir kantriai atsakė į mums kylančius klausimus bei pakankamai ilgai trukus radome kompromisą kainos ir kokybės atžvilgiu. Sudarėme sutartį ir atvykęs matuotojas taip pat patarė kaip ką paruošti bei rekomendavo langų išdėstymą, angos užpildymą. Atvykę montuotojai operatyviai ir greitai atliko savo darbą, priekaištų nėra. Neilgai trukus pastebėjau apie brokuotą rankeną, pranešus įmonei apie trūkumą, greitai išsisprendė. Taigi.. Ateityje kitus planuojamus langus užsisakinėsiu UAB „Aveplast“ (TIKSLANGAI) – prekybos tinkle. AČIŪ visiems darbuotojams už kokybiškai atliktą darbą! 🙂 Jei ir Jūs planuojate langus, REKOMENDUOJU. (Aurelija, Varėna, 2022 m.)

  Noriu padėkoti ponui Viktorui už puikų ir profesonalų darbą, bei paaiškinimus ir patarimus. Visai komandai už greitą darbą. Lango blokas buvo užsakytas rugsėjo 2 d. ir įdėtas spalio 10 d. Visu mėn. ankščiau. Tikrai rekomenduoju! (Rita, Klaipėda, 2021 m.)
  Norim padėkoti už kruopštų darbą montuojant didelės apimties langus. Taip pat už sąžiningą bei malonų aptarnavimą, konsultacijas. Rekomenduojam!!! (Gražina, Kazlų Rūda, 2021m.)
  Dėkoju už atlikimo termino laikymąsi (net sunkiu “covido” laikotarpiu), malonų bendravimą. Darbų atlikimu likau patenkintas. Linkiu įmonei sėkmės ir daug užsakymų ateinančiais 2021 metais. (Ričardas, Panevėžys, 2020 m.)

  Labai norime padėkoti jums, kad labai greitai, kruopščiai ir operatyviai atlikote darbą. Taip pat už nuoširdų, draugišką bendravimą. Esame labai patenkinti, džiaugiamės pasirinkę Jumis (Edita, Klaipėda, 2020)

  Noriu padėkoti ponui Viktorui už puiku bendradarbiavimą sudarant mūsų langų projektą. Langų montuotojams dėkojam už tvarkingą, operatyvų, kokybišką darbą. Esame labai patenkinti langais, namuose šilta, gražu ir nesigirdi triukšmo iš gatvės. Bendrausime toliau. (Edita, Klaipėda, 2020)

  Norėčiau labai padėkoti jūsų personalo vadybininkei  Mingailei. Tikra profesionalė savo srityje!!! Viską pataria, atsako į visus klausimus, labai maloni ir bendraujanti. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos! (Gintarė, Kaunas, 2020)

  Dėkoju Klaipėdos Tikslangai vadybininkui. Labai malonus žmogus. Darbai buvo atlikti laiku ir kokybiškai. (Regina, Klaipėda, 2020)

  Papildomai jums dėkoju už profesionaliai, tvarkingai atliktus darbus – teismo Ūkio skyriaus vedėjas produkcijos kokybę, montavimo darbų kokybę ir jūsų darbuotojų kultūrą įvertino aukščiausiais balais. Šaunuoliai! 😊 (Tadas, Kaunas, 2019)

  Rekomenduoju visiems kas tikisi kokybiško ir greito(pagal susitarimą) aptarnavimo! Tikri profesionalai! Malonus ir profesionalus aptarnavimas nuo žmogaus kuris atvyko išmatuoti lango , vadybininko ir žinoma greitų meistrų! Ačiū 🙂 (Sandra, Šiauliai, 2019)

  Didelis ačiū už puikų sprendimą 6m ilgio balkonui. Gaminys matosi kokybiškas, šiltas ir labai patogiai stumdomi bei varstomi langai. Atskiras ačiū gerb. Viliui už pagalbą suprojektuojant šią langų sistemą ir Miglei už operatyvius atsakymus darbų eigoje. (Rūta, 2018)

  Esame labai patenkinti tiek pačių langų kokybe, tiek ir personalo kompetentingumu. Vadybininkė Miglė (Vilniaus skyrius) puikiai patarė dėl pačių langų pasirinkimo, jų konstrukcijos, norimo mechanizmo. Tą pačią dieną gavome pasiūlymą! Atskiras ačiū langų matavimą atlikusiam meistrui. Tikrai aukštos klasės specialistas, puikiai rado kalbą su statybą atliekančiais meistrais. Langai įstatyti greitai ir atrodo nuostabiai! (Liudmila, 2018)

  Noriu padėkoti UAB “TIKS LANGAI”, už puikiai atliktą darbą. Langus gavau ankščiau nustatyto termino. Langų kokybe likau patenkintas. Ačiū vadybininkei  Eglei Balčaitytei už operatyvumą ir malonų bendravimą, tai žmogus, kuris išmano savo darbą. Sėkmės 🙂 (Denis, 2018)

  Sakiausi langus is Tiks langai panevežyje, uzsakymas ivyko labai greitai padare dar greiciau nei buvo nurodyta sutartyje. Langu kokybe ir kaina labai gera esu patenkintas 100%! Vadybininke Lina labai maloni ir puikiai suprantanti ko nori klientas. Sekancia langu partija tai pat sakysiuosi tik is TIKS langai. (Ugnius, 2018)

  Esame dėkingi  už suteiktas paslaugas: kokybiškus ir šiltus plastikinius langus bei duris bei atliktais darbais. Nuoširdus ačiū vadybininkei ir darbus atlikusiems montuotojams. Šie žmonės puikiai išmano savo darbą ir įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti. Su pagarba, Dalia S.  (Dalia, 2017)

  Nuoširdžiausiai dėkoju už Jūsų gerą širdį ir pastangas man padedant prašviesinti Tėvelių Gyvenimą naujais puikiais langais. Dėkoju visai Jūsų puikiai komandai -matuotojui bei montuotojams. Mano Tėveliai ir aš labai esame jums dėkingi… Ačiū, Ačiū  iš visos širdies… Pagarbiai Lolita Martinonytė.   Jūsų langai ir ypač Jūsų visų nepriekaištingas Darbas tiesiog NUOSTABUS…  (Lolita, 2017)

  Ačiū Visiems darbuotojams už atsakingą ir kruopštų darbą. (Lina, 2017)

  Nuoširdžiai dėkoju visai „TIKS langai“ komandai už puikiai atliktą užsakymą. Ypatingas ačiū vadybininkei Dovilei. Gavome puikių patarimų dėl langų užsakymo, puikus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju visiems naudotis jūsų firmos paslaugomis. Jūs neabejotinai STIPRIAUSI Lietuvoje. (Giedrius, 2017)

  Esu patenkinta šios įmonės paslaugomis Kaune. Ypač malonios vadybininkės dėmesiu klientui, kuri visada surasdavo atsakymus į mums rūpimus klausimus, patardavo iš techninės gaminių pusės. Tikiuosi, kad ir kokybė bus gera. Sėkmės Jums.  (Donata, 2017)

  Noriu padėkoti kompanijai už profesionaliai ir kokybiškai atliktą darbą. Teko pasinaudoti jų paslaugomis porą kartų. Maždaug prieš 6 metus užsakinėjau langus, pagamino laiku kaip ir žadėjo. Langų kokybe patenkintas, iki šiol jokių problemų neturiu. Neseniai užsakinėjau lauko duris. Už kurias asmeniškai dėkoju Vilniaus filialo darbuotojams. Kurie tikrai padėjo man išsirinkti ir patarė tinkamiausią variantą, rinko durų dizainą “kaip sau”, su kruopštumu ir su dušia.
  Nuoširdžiai dėkoju panelei Dovilei už malonų ir gerą bedrininkavimą. Ir p. Algiui, kuris paaiškino išsamiai, kaip gerai ir tinkamai sumontuot duris. Tinkamai pasirūpino geru supakavimu, kad saugiai iškeliautų tiesiai į Angliją. Ateity vėl kai prireiks kreipsiuos į Tiks langai. Ką rekomenduoju ir savo draugams.  (Ruslan, 2017)

  Dėkoju už naujus langus. Esu patenkinta vadybininko profesionalumu ir bendravimu Klaipėdoje užsisakant langus. Užsakymas buvo atliktas anksčiau nei nustatyti terminai. Meistrai sumontavo langus ir negailėjo naudingų patarimų. Mano patirtis su šia kompanija – teigiama. Dėkoju ir sėkmės darbuose.  (Rasa, 2017)

  Visi Jūsų kompanijos darbai, susiję su plastikinio lango matavimais, gamyba ir sumontavimu buvo aukštos kokybės. Išlaikytas labai palankus klientui kokybės ir kainos santykis. Patiko mandagus ir operatyvus salono vadybininkės aptarnavimas. Rekomenduosiu kitiems. Ačiū (Anicetas, 2017)

  Noriu padekoti Klaipedos TIKS langai biuro vadybininkui, bei meistru komandai uz naujai sumontuotus, puikios kokybes langus, uzsakymas buvo atliktas zymiai anksciau negu numatyti terminai, profesionalus vadybininko bendravimas uzsakinejant langus, bei puiki savo darba ismananciu meistru komanda. (Steponas, 2017)

  Ačiū už išsamų paaiškinimą ir malonų bendravimą. Tikrai labai gera bendraut su žmogumi, kuris išmano ir mėgsta savo darbą. Susidariau labai gerą įspūdį apie Jus, ir TIKS langus.  (Karolis, 2016 )

  Nors jau ir turėjome nemažos ir geros patirties su jūsų įmone, tačiau natūralu, kad ieškodami langų gamintojo, kreipėmės į kelias įmones. Tokio įsiklausymo į kliento lūkesčius, kaip pas jus, neteko sutikti. Greitai ir atsakingai atsakinėjote į techninius klausimus, atsižvelgėt į individualius reikalavimus, skambinot, teiravotės, derėjotės – t.y. darėte viską, kad pasijustume tikrai vertinamais ir svarbiais klientais. Tad mums tikrai nesunku buvo pasirinkti tą gamintoją, kuriam be sąžinės graužaties patikėjome išspręsti savo namo šiltumo, saugumo ir jaukumo klausimą. Beje, Jūsų siūlomos kainos ir kokybės santykis taip pat buvo pats patraukliausias. Užsakymas buvo atliktas tikrai skubiai, langai sumontuoti netgi anksčiau, nei numatyta sutartyje. Perduokite didelį ačiū ir jūsų įmonės partneriams, kurie atliko montavimo darbus. Profesionalumas, tvarkingai atliktas darbas, mokėjimas bendrauti su klientais paliko tikrai gerą įspūdį. Linkėjimai ir jūsų vadovams – ne kiekvienas sugeba surinkti tokių profesionalų komandą 🙂 (Ala, 2016 )

  Dėkoju Klaipėdos skyriaus darbuotojams už gerą, greitą, mandagų aptarnavimą. Ne pirma kartą užsakau. Viską atlieka kompetetingai ir laiku. Sėkmės. (Vida, 2016 )

  Džiaugiuosi langais :). Nepalyginamai šilčiau dabar ir gražiau. Ir montavę langus vyrukai smagūs buvo. Galit pagirt nuo manęs 🙂 (Nijolė, 2016)

  Viskas patiko: konstrukcija labai graži ir turi ypatingai gerą garso izoliaciją. Montavimo darbų kokybe esame patenkinti. Viskas buvo padaryta, kaip ir tikėjomės. Ačiū Jums. (Huacinta, 2016)

  Laba diena. Norėjau padėkoti už langus-namie dabar daug šviesiau ir šilčiau,ačiū. (Anžela, 2016 )

  Skaitykite plačiau