TIKS Balkonų stiklinimas

Norite namams suteikti daugiau jaukumo ir šilumos? Tinkamos balkonų konstrukcijos ir profesionaliai atlikti stiklinimo darbai įgyvendins komfortiško būsto idėjas.

Balkonų stiklinimas užtikrina maksimalias komforto sąlygas, izoliuoja garsą, apsaugo būstą nuo teršalų, todėl namai tampa šiltesni, švaresni ir jaukesni. Stiklinimo darbai yra viena efektyviausių priemonių, padedanti išplėsti namų erdvę – įstiklintas balkonas gali virsti jaukia veranda, nedideliu poilsio kambariu ar funkcionalia darbo erdve.

Galimi keli stiklinimo variantai: stiklinimas plastiko ir aliuminio konstrukcijomis. Kokybiškos plastiko konstrukcijos vertinamos dėl puikių šilumos ir garso izoliacinių savybių, nepriekaištingos estetikos ir patikimos apsaugos. Stilingos aliuminio konstrukcijos – tai komforto ir elegancijos derinys, išsiskiriantis optimaliu kainos ir kokybės santykiu. Šios konstrukcijos skirstomos į dviejų bėgelių (DUO) ir trijų bėgelių (TRIO) sistemas.

Aukštos kokybės gamybinės medžiagos, naujausios technologijos ir modernūs sprendimai užtikrina nepriekaištingą kokybę ir sumontuotų konstrukcijų ilgaamžiškumą. Be to, balkonų stiklinimas suteikia papildomą apsaugą ir realizuoja interjero estetikos idėjas – palengvinkite balkono eksploatacijos sąlygas ir mėgaukitės jaukiais, šiltais bei saugiais namais!


Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis

Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, gera estetine išvaizda bei apsauga. Taip pat šios konstrukcijos nereikalauja papildomos priežiūros. Šių konstrukcijų gamybai naudojami tie patys profiliai, kaip ir plastikinių langų gamyboje. Tai užtikrina konstrukcijų ilgaamžiškumą, stabilumą bei vientisą gyvenamosios patalpos interjero vaizdą.

Balkonų stiklinimas plastiku2Mūsų klientai jau atrado galimybę balkono erdvėje praplėsti buto erdvę, įrengiant  darbo kampelius ar gėlių oranžerijas. Balkonų stiklinimas, siekiant užtikrinti Jūsų komfortą, gaminamas nuo paprasčiausio StandART+ iki šilčiausio ThermoART modelio.

Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis turi šiuos privalumus:
– puiki šilumos ir garso izoliacija;
– gera estetinė išvaizda;
– paprasta prižiūrėti ir valyti;
– ilgaamžiškumas;
– papildoma apsauga.

Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis turi kelis trūkumus:
– sudėtinga atidaryti plastikinio lango varčią siaurame balkone;
– dėl masyvių konstrukcijų pro plastikinius langus patenka mažiau šviesos.

Štai kaip apie balkonų stiklinimą plastikinėmis konstrukcijomis atsiliepia mūsų klientai:

„Senos statybos bute išgriovėme sieną tarp svetainės ir balkono. Teko apšildinti balkono sienas, todėl rinkomės ir šilčiausius plastikinius langus. Dabar ten – darbo vieta. Esame labai patenkinti papildoma erdve.” – Tomas ir Jurga, Kaunas

„Įstiklinus balkoną jau ankstyvą pavasarį galiu daiginti daržovių sėklas balkone. Džiaugiuosi, kad TIKS langai vadybininkė patarė rinktis būtent šį stiklinimo būdą.” – Ona, Panevėžys

„Gyvename nuosavame name, todėl turime didelį balkoną. Rinkomės šiltąsias (plastikines) stiklinimo konstrukcijos ir nepasigailėjome. Kas rytą geriame kavą ir klausome bundančios gamtos atnaujintame balkone.” – Genovaitė, Rokiškio raj.

Balkonų stiklinimo plastikinėmis konstrukcijomis kainos skaičiuoklė – sužinokite pageidaujamos plastikinės konstrukcijos kainą

Užsisakykite balkonų stiklinimą plastikinėmis konstrukcijomis internetu arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau

Balkonų stiklinimas aliuminiu

Balkonų stiklinimas aliumininėmis konstrukcijomis, tai komforto, jaukumo ir elegancijos derinys, siekiantiems greitai ir minimaliomis sąnaudomis išplėsti būsto erdvę. Įstiklinti rėmai yra stumdomi horizontaliai, kas yra labai patogu, nes balkono stiklinimo atidarymo metu erdvė balkone nesumažėja.

Balkonų stiklinimas aliuminiuBalkonų stiklinimas aliumininėmis konstrukcijomis – tai patogumas, jaukumas ir estetika tiems, kurie siekia  greitai ir minimaliomis sąnaudomis įstiklinti balkoną.

Balkonų stiklinimas susideda iš rėmų, stumdomų horizontaliai, kas yra labai patogu, nes atidarius langą nesumažinama balkono erdvė. Langų rėmai efektyviai pašalina vandenį, gerai ventiliuojasi, o jų priežiūra yra ypač lengva ir paprasta. „TIKS langai“ balkonų stiklinimas galimas, naudojant DUO arba TRIO aliuminio konstrukcijas, kurios lengvai pritaikomos ne tik naujai statomų, bet ir jau eksploatuojamų namų balkonuose.

Balkonų stiklinimas DUO sistemomis – tai dviejų bėgelių lango konstrukcija, galinti turėti dvi, tris arba keturias varstomas lango dalis. Sistemos staktų profilių gylis – 60 mm, o varčių profilių – tik 22 mm, todėl šios konstrukcijos yra ypač grakščios ir elegantiškos. Be estetinių ir kitų privalumų DUO konstrukcijos pasižymi ypač patrauklia kaina, o todėl yra labai populiarios.

Balkonų stiklinimas TRIO sistemomis – tai trijų bėgelių lango konstrukcija, galinti turėti 3-is arba 6-ias varstomas lango dalis. Sistemos varčių profiliai yra taip pat grakštūs kaip ir DUO sistemoje, tačiau dėl didesnio – 90 mm  staktų gylio ir bėgelių skaičiaus galima pagaminti didesnio pločio balkonų konstrukcijas. TRIO balkonų įstiklinimo konstrukcijų kainos yra neženkliai didesnės nei DUO, tačiau atskirais atvejais, kai reikalinga įstiklinti plačius balkonus, jų ekonominiai parametrai yra geresni.

Balkono stiklinimas aliuminiu 2

 Balkonų stiklinimas pasižymi šiais privalumais:
– apsauga nuo teršalų;
– šiuolaikiška išvaizda;
– ilgaamžiškumas;
– puikus kokybės ir kainos santykis;
– apsauga nuo kenksmingo atmosferos poveikio.

Balkonų stiklinimas turi kelis trūkumus:
– vidutiniškos šilumos laidumo ypatybės;
– prasti garso izoliacijos rodikliai.

Štai kaip apie balkonų stiklinimą aliumininėmis konstrukcijomis atsiliepia mūsų pirkėjai:

„Įstiklinus balkoną, jame pastebimai sumažėjo medžių lapų ir paukščių prineštų šiukšlių. Nebereikia vargti valant balkoną.” – Justina, Grigiškės

„Aliumininis balkonų stiklinimas man patiko todėl, kad jis gaminamas su slankiąja sistema. Naudotis labai paprasta, ir praėjimas balkone nesusiaurėja.” – Greta, Klaipėda

Balkonų stiklinimo aliumininėmis konstrukcijomis kainos skaičiuoklė – sužinokite pageidaujamos aliumininės konstrukcijos kainą

Užsisakykite balkonų stiklinimą aliumininėmis konstrukcijomis internetu arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau