Saugumo priedai

Užtikrinti namų saugumą, ypatingai jei gyvenate nuosavame name ar pirmuosiuose aukštuose daugiaaukštės statybos namuose, nėra lengva užduotis. Ne paslaptis, kad ilgapirščiai, naudodami savas technikas, dažniausiai į namus patenka per langus. Saugūs langai, turintys papildomas apsaugos detales savo kaustymo sistemose, sumažina nekviestų svečių įsilaužimo į namus tikimybę.

„TIKS langai” siekia užtikrinti jūsų namų saugumą, todėl ne tik gamina stabilius ir tvirtus plastikinius langus, bet ir suteikia galimybę juos dar labiau sustiprinti komplektuojant skirtingus saugumo priedus.

„TIKS langai” prekybos salonuose galite užsakyti šiuos plastikinių langų priedus, kurie padidina saugumą:

APKAUSTAI

Padidinto saugumo apkaustai. Jie turi du saugaus varčios užrakinimo taškus (“grybukus”) kiekvienoje varčioje. Šie elementai papildomai apsaugo plastikinį langą nuo jo prievartinio atidarymo iš pastato išorės.

Priešįsilaužiminiai apkaustai. Tai patys saugiausi apkaustai. Jie gali būti skirtingų saugos lygių, nes plastikinių langų saugumą didinančių priemonių skaičius bei jų įrengimo būdai priklauso nuo keliamų reikalavimų. Kad Jūsų namai taptų Jūsų tvirtove – rekomenduojame priešįsilaužiminius apkaustus įrengti kartu su saugiu arba priešįsilaužiminiu įstiklinimu. Saugūs langai – saugūs namai.

SAUGŪS IR PRIEŠĮSILAUŽIMINIAI STIKLAI

Saugūs ir priešįsilaužiminiai stiklai. Šie stiklai naudotini kartu su padidinto saugumo arba priešįsilaužiminiais apkaustais. Stiklo sustiprinimas atliekamas suklijuojant keletą stiklų skaidria plėvele. Laminuoto stiklo stiprumą lemia ne tik suklijuotų stiklų storis, bet ir panaudotos plėvelės storis bei tarpusavyje suklijuotų stiklų skaičius. Šalutinė šių stiklų savybė – padidintas triukšmo slopinimas.

LANGŲ IR BALKONO DURŲ EKSPLOATACINIO SAUGUMO PRIEMONĖS

Sužinokite, kiek jums kainuos saugūs langai – užpildykite langų ir durų skaičiuoklė

Užsisakykite arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau

Orlaidės plastikiniams langams ir kitos patalpų vėdinimo sistemos

Tinkamas patalpų vėdinimas užtikrina gerą mikroklimatą namuose. Nevėdinamuose kambariuose dažnai būna slogus oras ir kaupiasi drėgmė. Drėgmės sankaupos yra puiki terpė augti mikrokenkėjams, kurie vėliau namų šeimininkams gali sukelti alergijas ar netgi ligas.

Drėgmė namuose kaupiasi tiesiog gyvenant ir atliekant mums įprastus kasdieninius darbus: maudantis duše ar vonioje, gaminant maistą. Net žmogaus organizmas per odą ar kvėpuojant išskiria drėgmę. Todėl natūralu, kad jai pašalinti reikalingas geras vėdinimas ir gryno oro cirkuliacija. Priešingu atveju vandens kondensatas kaupsis ant namuose esančių daiktų, baldų, langų. Bet to galima išvengti!

Siekiant užtikrinti tinkamą patalpų vedinimą rekomenduojame plastikiniu langus įsigyti su vėdinimo priedais „TIKS langai“ prekybos salonuose dažnas klientų pasirinkimas – horizontalios orlaidės plastikiniams langams arba laipsninė mikroventiliacija.

Laipsninės mikroventiliacijos mechanizmas

Laipsninės mikroventiliacijos mechanizmas veikia su rankenos pasukimu. Gali būti nustatytos kelios ventiliacijos pozicijos, skirtos skirtingam vėdinimo patalpoje lygiui sukurti. Tai efektyvus būdas užtikrinti patalpų vėdinimą, neinvestuojant didelės sumos pinigų į patalpos vėdinimo priemones.

Orlaidės plastikiniams langams

VENTAIR TRDn – tai klasikinis, laikui nepavaldus dizainas, aukšta kokybė ir patikimumas. Orlaidė išsiskiria tuo, kad gali būti valdoma tiek automatiniu, tiek ir rankiniu būdu. Išorėje esantis automatinis oro srauto reguliatorius, priklausomai nuo oro slėgio abiejuose atitvaro pusės, keičia savo padėtį ir taip sureguliuoja patenkančio oro srautą. Lango vidinėje pusėje esantis rankinis oro srauto reguliatorius leidžia lengvai padidinti arba sumažinti oro srautą, priklausomai nuo poreikių.

Medžiagos – aliuminis, ABS/ASA

Pritaikymas – mediniams ir plastikiniams langams

Spalvos – RAL spalvų paletė

VENTAIR HIGROSTER – pirmasis ir vienintelis pilnai automatinis prietaisas, leidžiantis sureguliuoti ventiliacijos efektyvumą priklausomai nuo kambario oro santykinės drėgmės. Unikalus aliuminio korpuso dizainas ir orlaidėje esantis valdiklis tiksliai pamatuoja kambaryje esantį drėgmės lygį ir priklausomai nuo jo, sureguliuoja patenkančio oro srautą. Srovės srauto stabilizavimo funkcija užtikrina, kad net ir esant itin smarkiam vėjui, į patalpas nepatektų perteklinis oro srautas.

Medžiaga – aliuminis, ABS/ASA

Pritaikymas – mediniams ir plastikiniams langams

Spalvos – RAL spalvų paletė

„TwinAir“ tipo orlaidės plastikiniams langams gali būti įrengiamos tiek varstomuose, tiek ir nevarstomuose plastikiniuose languose. Jos įrengiamos horizontaliai, plastikinio lango viršutinėje dalyje. Šios orlaidės plastikiniams langams reguliuojamos rankiniu būdu ir gali būti integruotos tik su 24mm storio įstiklinimu.

„Aereco“ ir „Biobe” tipų orlaidės plastikiniams langams yra įrengiamos plastikinių langų rėmuose suformuojant specialius kanalus, per kuriuos oras patenka į patalpas. Jų oro pralaidumas gali būti reguliuojamas ne tik rankiniu būdu, bet automatiškai – ortakio vožtuvui reaguojant į vėją bei patalpų oro drėgmę. Taip pat, šios orlaidės plastikiniams langams nesumažina plastikinio lango šviesos angos.

Skaitykite straipsnį „Langų rasojimas: kodėl tai vyksta?

Sužinokite, kiek jums kainuos orlaidės plastikiniams langams – užpildykite langų ir durų skaičiuoklė

Užsisakykite orlaidės plastikiniams langams arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau