Informacija apie vartojimo ginčų neteisminį sprendimą

„Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Skaitykite plačiau

„TIKS langai” kokybės politika

„TIKS langai“ prekinio ženklo savininkė UAB „Aveplast“ yra viena iš didžiausių langų gamintojų Lietuvoje, jau 25-us metus tiekianti kokybiškus ir išskirtinius produktus savo vartotojams. Įmonės kokybės politiką rasite čia.

UAB „Aveplast” veikia pagal kokybės vadybos sistemos ISO9001 reikalavimus ir yra vienintelė langus gaminanti įmonė Lietuvoje, sertifikavusi visus joje vykstančius procesus: plastikinių ir aliumininių langų bei durų projektavimą, gamybą, pardavimą, tiekimą, montavimą ir aptarnavimą.

„TIKS langai“ kokybė

  Pagrindiniai „TIKS langai“ kokybės sistemos įgyvendinimo principai:
◆ Absoliutaus prisiimtų įsipareigojimų įvykdymo siekimas bei greičiausias Klientų aptarnavimas;
◆ Gaminti ir tiekti kiek įmanoma aukščiausios kokybės produktus panaudojant aukščiausios kokybės žaliavas ir pažangiausias sistemas;
◆ Gero organizacinio darbo visose įmonės grandyse užtikrinimas;
◆ Asmeninės darbuotojų atsakomybės už darbo rezultatus ugdymas;
◆ Periodiška kokybės vadybos sistemos veiksmingumo analizė ir jos gerinimas.

Siekiant aukščiausio savo klientų pasitenkinimo, įmonė nuolat stebi joje vykstančius procesus ir reguliariai juos tobulina. Kiekvienas UAB „Aveplast“ darbuotojas yra atsakingas už atliktų darbų ir teikiamų paslaugų kokybę, todėl „TIKS langai“ prekės ženklu žymima tik patikrintos kokybės produkcija.

„TIKS langai“ savo klientui įsipareigoja teikti tik aukščiausios kokybės langus ir duris, bei savo gaminiuose naudoti tik deklaruojamas medžiagas. Atsiradus neatitiktims – nedelsiant jas likviduoti pagal ISO nustatytas procedūras.

Visa įmonės gaminama produkcija žymima CE ženklu, reiškiančiu, kad gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos.

Gamindami produkciją rūpinamės ne vien gaminių ir paslaugų kokybę. Taip pat veikiame pagal ISO 14001 aplinkosaugos standartus, siekdami tausoti aplinką. Įmonė laikosi ir yra sertifikavusi šiuos veiklos procesus: perdirbimą, pakavimą, priešgaisrinės saugos instruktavimą.

Įmonės KOKYBĖS POLITIKĄ galite rasti čia>>

Įmonės APLINKOS APSAUGOS POLITIKĄ galite rasti čia>>

Jei kilo problemų dėl kokybės užpildykite kokybės formą.

  Pirkėjo vardas, pavardė:

  Telefono numeris:

  Objekto adresas:

  Sutarties numeris:
  Trumpas produkto defekto aprašymas:

  Jei turite pastabų ar nusiskundimų galite kreiptis „TIKS langai“ kokybės telefonu – +370 656 37822, arba tiesiog užpildykite aukščiau nurodytą formą.

  Sužinokite, kiek jums kainuos langai – užpildykite langų ir durų skaičiuoklė

  Užsisakykite langus arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

  Skaitykite plačiau