Antialerginės horizontalios ir vertikalios orlaidės

vertikali orlaideTiek užmiestyje, tiek ir mieste galima sutikti įvairių rūšių alergenų, kurie neigiamai veikia mūsų sveikatą. Viena iš alergenų rūšių – įkvepiamieji alergenai (augalų žiedadulkės, automobilių išmetamosios dujos, dulkės, pramoniniai teršalai). Dėl šių alergenų poveikio sudirgsta akys, nosies ir ryklės gleivinės, padidėja nuovargis, nervinis dirglumas, atsiranda silpnumas, dusulys, galvos skausmai, pykinimas.

Jeigu namuose yra alergiškų žmonių, reikia rūpintis jų sveikata ir aplinką išlaikyti kuo sterilesnę. Čiaudulį, slogą, akių ašarojimą ir perštėjimą, sukelia žydinčių augalų žiedadulkės, kurios į patalpas patenka pro atvertus langus. Nepaisant to, siekiant kurti sveiką mikroklimatą patalpas būtina vėdinti. „TIKS langai“ siūlo sprendimą – BIOBE antialergines vertikalias ir horizontalias orlaides.

BIOBE antialerginės orlaidės montuojamos į praplatinamąjį profilį (vertikalios) arba frezuojamos į lango rėmą, todėl lango šilumos laidumas išlieka toks pats. Tai efektyvus ir patikimas būdas apsisaugoti nuo alergenų, kartu išlaikant sveiką mikroklimatą namuose ar biuro patalpose.

Šių orlaidžių viduje yra įdėta:

 • 4908.jpg_3Filtro kasetė stambiems nešvarumams filtruoti bei apsaugoti nuo vabzdžių patekimo į patalpas. Ši filtro kasetė pagaminta iš poliesterinio tinklo, todėl ji gali būti plaunama muiluotu vandeniu, pakartotinai naudojama. Būdingas labai mažas oro srauto slopinimas.

 • Filtro antialerginė kasetė su aukštosantialerginis filtras kokybės BIOBE antialerginiu filtru, sulaikančiu žiedadulkes. Būdingas mažas oro pralaidumo slopinimas. Filtro nerekomenduojama plauti. Jį reikia keisti 1-2 kartus metuose (rekomenduojama bent prieš žiedadulkių sezoną).

Galimos spalvos: balta, ruda ir sidabro.

Sužinokite, kiek jums kainuos orlaidės plastikiniams langams – užpildykite langų ir durų skaičiuoklė

Užsisakykite orlaidės plastikiniams langams arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 22225

Skaitykite plačiau

Tinkleliai nuo vabzdžių

Atėjus šiltajam sezonui, daugelis iš mūsų norime plačiai praverti namų langus, duris ar terasos duris, kad į vidų įsileistume gaivaus oro. Tačiau šį malonumą dažnai sugadina į patalpas patekę įvairūs vabzdžiai ir mašalai. Sprendimas yra – įsigykite tinklelį nuo vabzdžių ir greitai pamiršite, kad tokia problema išvis egzistavo.Tinkleliai nuo vabzdžių 2

Tinkleliai nuo vabzdžių yra:
◆ Paprastai įrengiami
◆ Patogūs eksploatuoti
◆ Estetiškos išvaizdos
◆ Apsaugo nuo saulės

Jūsų patogumui, „TIKS langai“ siūlo trijų tipų tinklelius:

◆ „Mosquito” tinkleliai nuo vabzdžių yra stacionaraus tipo tinkleliai – rėmeliai skirti plastikiniams langams. Dėl savo patrauklios kainos ir paprastos eksploatacijos yra ypač populiarūs. Tinkleliai lengvai įsistato į plastikinio lango šviesos angą ir yra beveik nepastebimi.

Tinklelių Mosquito išskirtinumai:

 • Lengvai instaliuojamas
 • Patogu naudoti
 • Estetinė išvaizda
 • Apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių

◆ „Tinkleliai – rėmeliai” itin patikimai saugo namus nuo musių, uodų ir kitų skraidančių vabzdžių. Jie tvirtinami metalinėmis plokštelėmis arba specialiais magnetais. Atlikdami savo apsauginę funkciją, jie netrukdo grynam orui patekti į patalpą ir nesumažina į patalpą patenkančios šviesos srauto. Šie tinkleliai ypatingi dar ir tuo, kad yra gaminami iš ekologiškos medžiagos, todėl jie neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai.

Tinklelių rėmelių išskirtinumai:

 • Labai lengvai montuojami prie lango rėmo;
 • Rėmelį galima lengvai nuimti, o prireikus vėl uždėti;
 • Tinklelio rėmas yra stabilus;
 • Standartinės spalvos – balta ir ruda (klientui pageidaujant galima nudažyti milteliniu būdu pagal pasirinktą spalvą iš RAL spalvų katalogo).

*Didelių rėmelių atveju, kai bent viena kraštinė viršija 1,20 m., įrengiamas skersinis standumo profilis, tvirtumui išlaikyti. 

Parsisiųskite -> Naudojimo ir priežiūros instrukcija

Parsisiųskite -> Matavimo ir montavimo instrukciją

◆ „Tinkleliai – roletai” veikia analogiškai, kaip ir paprasti roletai. Jie gali būti susukami horizontaliai, vertikaliai arba į šoną. Tinklelio apatiniame ir šoniniame profiliuose įmontuotas specialus šepetėlis uždengia plyšius ir neleidžia į patalpą patekti net patiems mažiausiems vabzdžiams. Šie tinkleliai nuo vabzdžių gali būti montuojami tiek prie lango rėmo, tiek įvairiose nišose, o jų mechanizmas leidžia lengvai susukti juos į kasetę viršuje arba šone. Tinkleliai roletai puikiai tinka langams, balkono ar terasos durims.

Tinklelių roletų išskirtinumai:

 • Gali būti įrengti tiek ant langų, tiek ant durų ir stoglangių;
 • Veikia kaip roletas (tinklelį galima nuleisti bei pakelti arba traukti į vieną ir į kitą šoną;
 • Tinklelis gali būti susukamas horizontaliai, vertikaliai arba į šoną;
 • Galima rinktis papildomą stabdymo mechanizmą;
 • Tinklelio apatiniame ir šoniniame profilyje įmontuotas šepetėlis, kuris uždengia plyšius.

Parsisiųskite -> Naudojimo ir priežiūros instrukciją

Apsisaugokite nuo uodų ir musių, užsakykite tinklelius nuo vabzdžių dabar!

 

 

Skaitykite plačiau

Kasdienio komforto priedai

Nuolat greitėjantys gyvenimo tempai, verčia ieškoti daiktų, gerinančių gyvenimo komfortą. Nesvarbu ar tai būtų buities prietaisas, ar baldai, ar netgi plastikiniai langai. „TIKS langai” kolektyvas supranta, kad patogumas yra viena svarbiausių vertybių, todėl suteikia galimybę plastikinius langus pagerinti komplektuojant juos su komfortą pagerinančiais priedais.

Komforto priedai„TIKS langai” kasdienio komforto priedai:

◆ Vidinės palangės yra neatsiejama plastikinio lango dalis. Standartiškai siūlome įsigyti įvairių spalvų plastikines arba medžio drožlių palanges, tačiau Jums pageidaujant galime pateikti granito, akmens arba natūralios medienos palanges. Siekiant išsirinkti tinkamą palangių plotį, reikėtų nuspręsti, kokią papildomą paskirtį atliks palangės. Pavyzdžiui, jei ant palangių dažnai auginamos gėlės ar prieskoniniai augalai, reikėtų rinktis platesnę palangę.

◆ Išorinės palangės taip pat itin reikalingos išbaigtam plastikinio lango ansambliui. Išorinės palangės gaminamos iš plieno arba aliuminio. Nuolat siūlome baltas, rudas ir cinko spalvos lauko palanges, bet Jums pageidaujant galime pateikti ir kitas spalvas.

◆ Išorinė balkono rankenėlė-spragtukas leidžia uždaryti balkono duris iš lauko pusės. Durų uždarymas yra ypatingai paprastas, nes suveikia jėga. kuri tarsi pritraukia duris pati. Visuomet uždarytos balkono durys apsaugos kambarį nuo skersvėjų ar tabako dūmų.

Komforto jūsų gyvenimui taip pat suteikia orlaidės ir tinkleliai nuo vabzdžių.

Užsakykite kasdienio komforto priedus dabar!

Skaitykite plačiau