PERKANTIEMS ≥ 9 LANGUS – trims langams stacionarius tinklelius nuo vabzdžių įsigykite TIK už 1 EUR!

2023 balandžio 17 – birželio 30 d. įsigiję 9 arba daugiau langų, dalyvaukite akcijoje ir trims varstomiems langams stacionarius tinklelius nuo vabzdžių įsigykite TIK už 1 EUR! Džiaukitės ramiomis vasaros naktimis prie atviro lango!

I Bendrosios nuostatos:

  1. Akcijoje gali dalyvauti visi UAB „TIKS langai“ klientai, įvykdę dalyvavimo Akcijoje sąlygas.
  2. Akcijos galiojimo laikotarpis: 2023 balandžio 17 – birželio 30 d. imtinai.
  3. Akcijos vieta: visi „TIKS langai“ prekybos salonai.

II Skundo teikimas:

  1. Skundas dėl šios Akcijos turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus. Turi būti siunčiamas adresu info@tikslangai.lt

III Kitos sąlygos:

  1. Organizatorius pasilieka teisę vienašališkai keisti Akcijos taisykles. Apie pakeitimus iš anksto paskelbusi tuo pačiu būdu, kaip paskelbtos Akcijos taisyklės.
  2. Bendrovė apie Akciją skelbia Bendrovės interneto svetainėje tikslangai.lt, socialiniame tinkle „Facebook“, „Instagram“, Power Hit Radio radijuje ir „TIKS langai“ prekybos salonuose.

 

 

Išsirinkite „TIKS langus“, užpildykite skaičiuoklės formą ir mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą. Jei dabar negalite skirti pinigų langų keitimui, tačiau vis tiek norite gyventi šiltai jau šią žiemą? „TIKS langus“ galite įsigyti išsimokėtinai ir šildymo sezoną pradėsite tinkamai jam pasiruošę. Daugiau apie „TIKS langų“ išsimokėjimo sąlygas sužinosite „TIKS langų“ prekybos salonuose ir kitose prekybos vietose, o taip pat paskambinę nemokamu telefonu (8-800) 222 25.